Demet Akalın Çok Sert Eleştirdiği Aleyna Tilki’ye Zeytin Dalı Uzattı: “Görürsem Öpüp Kucaklarım Ama…”

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Demet Akalın Çok Sert Eleştirdiği Aleyna Tilki’ye Zeytin Dalı Uzattı: “Görürsem Öpüp Kucaklarım Ama…”

Bildiğiniz gibi magazin gündemi bir süredir Aleyna Tilki ve Demet Akalın ikilisiyle meşgul. Her gün bambaşka açıklamalarla olay yaratan ikiliden sonunda barış çağrısı geldi. Genç yıldızı çok sert sözlerle eleştirip kavgayı başlatan Demet Akalın, Aleyna’yı öpüp kucaklayacağını söyledi.

aleyna tilki-demet akalın

Aleyna Tilki – Demet Akalın arasındaki sular durulmuyor. Bir dönem oldukça yakın olan ikilinin arası şimdilerde gerim gerim geriliyor. Bu gerilimi başlatan ise Demet Akalın’ın sunuculuğunu üstlendiği sabah programında “Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.” demesi oldu.

aleyna tilki-demet akalın

Demet Akalın’ın sert eleştirileriyle karşılaşan Aleyna Tilki’den ise cevap gecikmedi tabii. Ünlü şarkıcı yaşı çok genç olduğu için belirterek müzikallerde oynamak için uygun biri olduğunu söyledi. Hatta, genç şarkıcı Britney Spears gibi ünlü isimleri de örnek olarak göstermişti.

Demet Akalın’ı Takipten Çıktı

“Kim ne demiş bakmıyorum bile. Yalnız çalıştığım ekip Grammy aldı, beni eleştirenler asıl onu konuşsunlar” diyen Aleyna Tilki’den geçtiğimiz günlerde yepyeni bir hamle geldi. Ünlü yıldız, Demet Akalın’ı Instagram’da takipten çıktı. Demet Akalın ise bu hamle üzerine sosyal medyadan “Ben dünya starı olana kadar takipteyim” yazdı.

aleyna tilki-demet akalın

Hatırlarsanız, Aleyna Tilki çıkardığı İngilizce şarkısı Retrograde için iyi geri dönüşler aldığını ve dünya starı olmasının yakın olduğunu söylemişti. Kendisine Demet Akalın’ı hatırlatan ve destek görmediği söyleyen muhabirlere ise “Çok destek gördüm. Gerçekten iyi işten, iyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığımı kavrayabilecek birçok insan bana çok güzel destek verdi” demişti.

“Görürsem Öpüp Kucaklarım”

Tüm bu olanların üzerine ise barış çağrısı Demet Akalın’dan geldi. Ünlü isim, “Polemik yaşadığınız Aleyna bir ara evinize geliyordu” sözleri üzerine “Yine seviyorum. Gördüğüm yerde öper kucaklarım. Ama iddialı kelimeler kullanmasın” dedi.

aleyna tilki-demet akalın

Demet Akalın sözlerine “Bana durduk yerde bugün kime sallasam diye vahiy gelmiyor. Dünya starı olmadığım için bu atışma danışıklı değil” şekilde devam etti.

Benzer Haberler

Savaş 23 Mart 2021

La ilahe illallah diyin kendinize gelin

Yorum Yaz