Merve Boluğur’un Son Youtube Videosu Dalga Konusu Oldu: “Ünlü düşünür Merve Boluğur diyor ki…”

Aleyna

5 Ocak 2021

Merve Boluğur’un Son Youtube Videosu Dalga Konusu Oldu: “Ünlü düşünür Merve Boluğur diyor ki…”

Merve Boluğur, geçtiğimiz ay Youtube kanalı açarak Youtube camiasına hızlı bir giriş yaptı. Ünlü oyuncunun çektiği videolar da bir hayli farklı. O nedenle videoda yaptığı her şey dalga konusu oluyor. 4 gün önce yayınladığı “Merve Boluğur ile Üniversiteye Hazırlanmak” videosunda söylediği bir söz olay oldu! Takipçilerinden videolar yağdı, o da bunları paylaştı!

“Neyi var, hiç normal görünmüyor!”

Merve Boluğur’un Youtube kanalındaki davranışları ve sözlerine eleştriler yağdığını söylemiştik. Şarkıcı Ebru Polat da bu eleştirileri yapanlardan oldu. Merve’yi izledikten sonra, “Neyi var hiç normal görünmüyor! Bilerek mi yapıyor?” yorumunda bulunmuştu! Videolara gelen yorumlar da cabası!

Sen Kendine İnanmazsan Kimse Sana İnanmaz!

Bugünün mottosu da bu oldu: “Önce sen kendine inan. Sen kendine inanmazsan, kimse sana inanmaz!”. Merve Boluğur, son videosunun konusunu takipçileriyle birlikte belirlemişti. Instagram’da yaptığı anket üzerine takipçileri üniversiteye hazırlanma videosunu istemişti. Merve Boluğur da birkaç gün önce “Merve Boluğur ile Üniversiteye Hazırlanmak” videosunu yayınladı.

Merve Boluğur, ilişkilerle ilgili verdiği tavsiyelerden sonra, şimdi de üniversiteye hazırlanmak için bilgi paylaşımında bulundu! Videosa öyle bir söz söyledi ki, dillere destan oldu. Hem sanat camiasından hem de Youtuberlardan dalga içerikli videolar geldi.

Videolarda Merve Boluğur’un “Önce sen kendine inan. Sen kendine inanmazsan, kimse sana inanmaz!” sözünü aldılar, “Ünlü düşünür böyle demiş.” diyerek video konusu yaptılar. Bu videoları paylaşanlar arasında; Sanane Cihanna programını sunan Cihan Şensözlü, youtuber Melike Soyvural, Yusuf Can Dirik, Nazlı Aksu gibi isimler vardı.

Merve Boluğur da bütün videoları kendi hesabında story olarak paylaştı. Gelen eleştirilerle, yorumlarla bir hayli eğleniyor olmalı! Paylaşmaya çekinmeyişinden bunu anıyoruz. İşte, “ünlü düşünür” Merve Boluğur’un meşhur sözü söylediği bölüm…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz