Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Yeğeni Ali’yle Youtube’a Açıldı! Ali’nin Kanalında Soru Cevap Videosu

Aleyna

FOX

2 Ocak 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Yeğeni Ali’yle Youtube’a Açıldı! Ali’nin Kanalında Soru Cevap Videosu

Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’nın Yıldız karakterine can veren Eda Ece’nin teyze olduğunu biliyor muydunuz? Birkaç tane yeğene sahip olan Eda Ece yeğenleriyle harika zamanlar geçiriyor. Bunlardan biri de dün çektikleri Youtube videosu oldu. Yeğeni Ali’nin Youtube kanalında soru cevap videosu yaptılar!

Hapis Yolları Göründü!

Yasak Elma 4. sezonuyla ekranlarda en çok izlenen diziler arasında yerini koruyor. Her sezonunda farklı bir gündemle izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizi şimdi de bambaşka yerlere sürükleniyor!

Eda Ece geçtiğimiz günlerde 2020’nin son sahnelerini çektiklerini anlatan bir post paylaşmıştı. “Powerpuff girls!!!? Not: Yasak Elma’nın sıradaki hiçbir bölümünü kaçırmayın biz bile şaşkınız??” notuyla paylaştığı post Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun önünde çekilmişti. Dizinin oyuncuları bile şokta! Hayranlar nasıl olmasın.

Öyle ki dizinin yeni bölümlerinde hapishanede geçen sahneler izleyicileri bekliyormuş. Dizinin başrolleri Ender, Şahika ve Yıldız hapse düşüyormuş!

Eğlenceli Youtube Videosu!

Eda Ece’nin fenomen dizisinden bahsettikten sonra biraz da özel hayatına dem vuralım. Başarılı oyuncu tam bir teyze profili çiziyor. Öyle ki zaman zaman yeğenleriyle paylaştığı postlar da bir hayli beğeniliyor.

Bu kez de ilk yeğeni Ali’yle bir Youtube videosu çekmişler. Eda ve Ali ikilisi videoda öyle tatlı görünüyor ki! Küçük Ali’nin sürekli kadrajdan çıkması, teyzesi Eda Ece’yi tanıştırmaması ve sempatik konuşmaları herkesin gönlünü fethetti bile!

Eda Ece de bir saat önce Instagram hesabından paylaştığı bir storyle takipçilerine bu videoyu duyurdu. Storye “Ali’yle çektiğimiz Youtube videosunu izlediniz mi?” notunu düşerken bir de kahkaha atıyordu. Güzel oyuncu yukarı kaydır butonu ekleyerek, “Yukarı kaydır çocuğu üzme.” sözlerini de storye iliştiriverdi. Yeni Youtuber Ali’ye takipçi kazandırmak istiyor anlaşılan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz