Mitra’nın Geçmişi Ortalığı Ateşe Verdi: Vahit Bey’in İç Parçalayan Vedası! Kırmızı Oda 40. Bölüm Fragmanı

Aleyna

TV8

2 Haziran 2021

Mitra’nın Geçmişi Ortalığı Ateşe Verdi: Vahit Bey’in İç Parçalayan Vedası! Kırmızı Oda 40. Bölüm Fragmanı

Her hafta merakla ve büyük bir beğeni ile izlenen, reytinglerde başarılı bir dizi olan Kırmızı Oda’da bu hafta birçok düğüm çözülüyor. Kırmızı Oda’ya gelen herkes kendi gerçekliklerini buluyor. İşte yeni yayınlanan ve merakla beklenen Kırmızı Oda 40. bölüm fragmanı!

Kırmızı Oda 39. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Kırmızı Oda’ya gelen Sadi geçmişindeki en önemli isim olan Miço ile karşı karşıya geldiği için büyük bir yıkım yaşadı. Hiç beklemediği bir şekilde karşısına gelen Miço’nun söyledikleri ve ondan istedikleri Sadi’yi hem şaşırttı hem de büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Bu kırgınlık ve kızgınlıkla Manolya Hanıma gelen Sadi’nin yüzünü güldüren tek şey ise eşi Azra’dan bahsetmek oldu.

Mitra’nın Eski Yaraları

blank

Diğer yandan Mitra da sonunda onu çok yaralayan ve kimselere anlatamadığı bir konuyu Kırmızı Oda’da konuşur. Üniversite dönemlerinde sevgilisinin istismarına uğrayan Mitra bu kötü anı ile yüzleşmeye ve o günlerden kalan yaralarının üzerine gitmeye çalışır. Bu arada Vahit Bey’in eşi de eşi ve oğlunun dönüşümünün arkasındaki odayı merak eder ve o da artık Kırmızı Oda’ya gelmeye başlar.

Kırmızı Oda 40. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan 40. bölüm fragmanında ise Mitra’nın Vahit bey ve oğlu Zafer’le olan ilişkisi ortaya çıkar. Bu durum baba oğul ve onların aralarında olan Mitra için büyük bir şok etkisi yaratır. Diğer yandan Sadi geçmişte yaşadığı adaletsizliklerin hiç bir zaman peşini bırakmadığından yakınır. Manolya Hanım ise hayatın en baştan beri bir adaletsizlik olduğunu söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz