Hem Komik Hem de Romantik! Burcu Biricik Eşi Emre Yetkin’in Evlenme Teklifine Çok Tuhaf Bir Cevap Vermiş

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Hem Komik Hem de Romantik! Burcu Biricik Eşi Emre Yetkin’in Evlenme Teklifine Çok Tuhaf Bir Cevap Vermiş

Ünlü oyuncu Burcu Biricik ve eşi Emre Yetkin’in evlilik hikayesi hem çok romantik hem de çok komik! İşte mutlu çiftin içinizi ısıtacak aşk hikayesi…

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, bu sezonun en sevilen dizilerinden “Kırmızı Oda”da 12 bölüm boyunca izleyiciyi ekran başına çiviledi. Zaman zaman şizoid halleri bile olan, kurduğu hayal dünyasına tutunarak hayatta kalan Boncuk’u hakkını vererek oynadı. Karakteri hepimizin içine işlemeyi başardı.

Burcu Biricik

Şimdi de aynı ekibin yeni dizisi “Camdaki Kız” ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bir yandan da başrol oynadığı Netflix Türkiye dizisi “Fatma”nın heyecanını yaşıyor. Bu yıl, Burcu Biricik’in yılı olacak!

Bu işleri başarmasındaki en büyük paylardan biri de menajeri ve eşi Emre Yetkin’e ait. Burcu Biricik’in kariyerinin yükselişe geçtiği dönemde yaptığı bu evlilik, o günlerde çok konuşulmuş ve “Bu iş uzun sürmez” denmişti. Ama çift hala ilk günkü kadar aşık ve mutlu! Gelin, tanışma hikayelerine birlikte göz atalım.

Sette Tanışmışlar

Burcu Biricik, “Düşman Kardeşler” dizisi için Çanakkale’ye gittiğinde, Emre Yetkin de sete gelmiş. Çünkü Burcu Biricik’in partneri Emre Yetkin’in kuzeniymiş. İkili o gün tanışsa da hayatlarında birileri olduğu için iş bir yere varmamış. Ara ara denk gelseler de bir ilişkileri olmamış. Ama 2 sene sonra Burcu Biricik’in de ilişkisi bitince, Emre Yetkin hemen devreye girmiş! Durumu, “Bir akşam denk geldik ve ilişkimiz başlamış oldu” diyerek anlatıyorlar.

En Büyük Tutkuları Seyahat

Çiftin en büyük zevki sırt çantalarını alıp kendilerini yollara vurmak! Evlenme teklifi de böyle bir seyahatte gelmiş zaten. Emre Yetkin, Makedonya’dan Asya’ya uzanan seyahatlerinde evlenme teklif etmeyi kafasına koymuş. Kamboçya’da bütün garip şartlara, böceklere ve konaklamadaki zorluklara rağmen çok eğlenince “Bu kadınla evlenirim” diye düşünmüş.

Bali sahillerinde romantik bir evlilik teklifi planlayan Emre Yetkin, volkan patlayınca rotayı değiştirmek zorunda kalmış! Bir anda karar verip Sri Lanka’ya giden çift, bir rezervasyon bile yapmadan atlayıp gittikleri ülkede çok eğlenmiş.

“Ama ben çok küçüğüm”

Burcu Biricik, evlenme teklifini Sri Lanka’da uzun bir dağ tırmanışının ardından almış. O kadar yorulmuş ve heyecanlanmış ki, yüzük çıkana kadar durumu algılayamamış. “Evet” demeyi unutacak kadar heyecanlanan Burcu Biricik’in ilk tepkisi “Ama ben çok küçüğüm” olmuş!

Burcu Biricik Emre Yetkin

O sırada 25 yaşında olan Burcu Biricik, “Sürekli arkadaşlarımızın düğünündeyiz” diye sözler ederek evlilik fikrini aşılayan kişiymiş aslında. Tekliften 1 yıl sonra evlenen çift, her gün daha da birbirlerine bağlandıklarını söylüyor. Herkese böylesi nasip olsun!


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz