Milli Eniştemiz Meedo’yla Evlilik Arefesinde Olan Şeyma Subaşı Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına Ateş Püskürdü!

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Milli Eniştemiz Meedo’yla Evlilik Arefesinde Olan Şeyma Subaşı Hakkında Çıkan Hamilelik İddialarına Ateş Püskürdü!

Instagram’ın sevilen simalarından Şeyma Subaşı, bugünlerde hamilelik iddialarıyla başa çıkmaya çalışıyor! Meedo ile evleneceğini açıklayan güzelimizin uzun süredir alkol tüketmemesi, kendini sağlıklı beslenmeye adaması ve -bazı- fotoğraflarda göbeği varmış gibi gözükmesi yüzünden Türk basını ve Instagram magazincileri tarafından “hamile” olduğu iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Evlilik Yakın!

Bildiğiniz gibi Meedo ve Şeyma son birkaç aydır güzel bir ilişki içinde ve Şeyma’nın söylediğine göre de evlilik hazırlıklarına başladılar bile! Ancak çiftimizin bu kadar kısa süre içinde evlilik kararı alması herkesi oldukça şaşırttı. Melisa’nın babası Acun Ilıcalı’yla 10 sene birlikte olduktan sonra evlenen Şeyma’nın; Meedo konusunda bu kadar aceleci olması akıllarda bazı soru işaretlerine neden oldu.

blank

Bu soru işaretlerinden biri de Şeyma’nın hamile olup olmadığıydı! Eğer ortada hamilelik varsa, Meedo ve Şeyma’nın bu kadar kısa sürede nikah masasına oturmayı planlaması oldukça doğaldı. Birliktelik yaşamaya başladıklarından beri her anlarını yan yana geçiren çiftimiz çoktan birbirlerinin aileleriyle tanıştı bile. İlk olarak Miami’den İstanbul’a gelen Meedo ve Şeyma; Şeyma’nın ailesiyle tanışmıştı. Birkaç hafta sonra da Şeyma, Dubai’de Meedo’nun ailesiyle tanıştı. Hatta Meedo’nun kız kardeşine “Görümcem” demeye başladı bile.

blank

Şeyma’dan Jet Yanıt!

Bütün bu yaşananların ardından hamilelik iddiaları aldı başını gitti. Bugün ise hamilelik söylentileri “peek” yaptı diyebiliriz! Sabah’ın ortaya attığı iddiaya göre Şeyma Subaşı 3 aylık hamileymiş. Ancak bu haberleri taa Ibiza’dan duyan Şeyma, yine Türk basınına cevap vermeyi ihmal etmedi. İlk olarak dans ettiği bir videoyu paylaşan Şeyma, göbeğine zoom yaparak hamile olmadığını kanıtlamaya çalıştı ve videonun üzerine; “‘Bu Şeyma bizimle kafa buluyor arkadaşlar. Hadi yarın bir daha girelim!’ Ama merak ettiğim bir şey var. Acaba sizin adımı yazıp haber yapıp tıklanma sayısı mı? Yoksa benim 4 milyondan fazla izlenen story sayım mı?” notunu düştü. Bu açıklamadan tek anladığımız şey Şeyma’nın storylerinin 4 milyon izlendiği oldu.

blank

Bu videodan sonra ise yemeğini paylaşan güzelimiz; “Sonra karnım falan çıkar aman Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar. Bi de yarın büyük parti düzenliyorum Ibiza’da evimizde bir gün hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimde değil mi?” diyerek hamile olmadığını vurgulamak istedi ancak benim bu açıklamadan dikkatimi çeken tek şey Şeyma’nın “Ibıza’daki evi” oldu! Bundan birkaç ay önce Ulus’ta bir apartman dairesinde oturan Şeyma, o günleri çok çabuk unutmuşa benziyor…

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz