Dedikodu Kazanı: Ezgi Mola’ya Hapis Şoku, Sibel Can Bikinili Yakalandı, Şeyma Subaşı Magazincilere Taktı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

2 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Ezgi Mola’ya Hapis Şoku, Sibel Can Bikinili Yakalandı, Şeyma Subaşı Magazincilere Taktı!

Ilık bir Haziran gününden herkese merhaba! Günlük gıybet dozumuzu almaya hazırsak; 2 Haziran Çarşamba gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turumuza başlayabiliriz!

1. Şeyma Subaşı Hamilelik İddialarına Ateş Püskürdü!

Bugünlerde hakkında hamilelik dedikoduları yapılan Şeyma Subaşı iki farklı story paylaşarak bu iddiaları reddetti; “‘Bu Şeyma bizimle kafa buluyor arkadaşlar. Hadi yarın bir daha girelim!’ Ama merak ettiğim bir şey var. Acaba sizin adımı yazıp haber yapıp tıklanma sayısı mı? Yoksa benim 4 milyondan fazla izlenen story sayım mı?” “Sonra karnım falan çıkar aman Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar. Bi de yarın büyük parti düzenliyorum Ibiza’da evimizde bir gün hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimde değil mi?” Bu arada detaylar için:

2. Sibel Can Yıllar Sonra Bikinili Görüntülendi!

blank

Bugünlerde adı Emir Sarıgül ile aşk iddialarına karışan Sibel Can, uzun yıllar sonra ilk defa bikinili görüntülendi! Ünlü şarkıcının aldığı kilolar ise gözlerden kaçmadı.

3. Ünlülerin Gizemli Partisi Sosyal Medyada Olay Oldu!

blank

Bildiğiniz gibi Koronavirüs kısıtlamaları ülkemizde devam etse de; ufak bir gevşetilme söz konusu! Dün gece ise ortak arkadaşlarının doğum günü için ünlülerin uğrak mekanlarından birinde toplanan İrem Derici, Derya Uluğ, Buray, Cem Belevi, Enis Arıkan ve daha birçok kişi sokağa çıkma yasağı saatini geçirince; bulundukları restorana baskın yedi! Birçok ünlümüze 3 bin TL’lik ceza kesildi. Ne diyelim geçmiş olsun! Bu arada detaylar için

4. Müzisyenlere Bir Destek de Aleyna Tilki’den!

blank

Haluk Levent’in çalışamayan müzisyenler için oluşturduğu yardım kampansına Aleyna Tilki de katıldı. İlk olarak Haluk Levent Twitter’dan müzisyenlerin yanında olduğunu ve faturalarını ödeyeceğini duyurmuştu; “Müzisyenler! Ödenmemiş su, elektrik ve doğalgaz faturanız varsa bizlere başvuru yapın. 400 ₺’ye kadar olan faturalarınızı ödeyeceğiz. Ayrıca bir heyet oluşturup kalıcı bir çözüm için Ankara’ya gideceğiz. Hepimiz zor durumdayız.” Bugün ise Aleyna Tilki’den destek geldiğini şu tweetle açıkladı; “Ve enteresan bir gelişme! @aleynatilki aradı. ‘Haluk abiciğim sahnede giydiğim kostümlerimi satmak istiyorum O parayı da kampanya yaptığınız müzisyenler için kullanmak istiyorum’ dedi. Aleyna Tilki!” Bu arada detaylar için:

5. Ezgi Mola Davalık Oldu Sosyal Medya Ayağa Kalktı!

blank

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’ya, geçtiğimiz yıl Batman’da intihar eden İpek Er’in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan’a sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle dava açıldı. Güzel oyuncu sosyal medyadan; “Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin” paylaşımı yapmıştı. Ancak Musa Orhan’ın avukatı, Ezgi Mola’nın özür dilemediği gerekçesiyle kendisine dava açtığını açıkladı! Başlatılan soruşturma kapsamında Ezgi Mola hakkında ‘sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ ve ‘hakaret’ suçlarından 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi. İnsan hayret ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz