Kuruluş Osman’ın Yıldızı Burak Özçivit’in “Karan” Korkusu! Babasını Hiç O Halde Görmemiş…

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Kuruluş Osman’ın Yıldızı Burak Özçivit’in “Karan” Korkusu! Babasını Hiç O Halde Görmemiş…

ATV’nin sevilen dizilerinden Kuruluş Osman’da Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’i canlandıran Burak Özçivit, aynı zamanda birçok markanın reklam yüzü olarak da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özçivit’ler aile boyu reklamları çok sevdiler! Hem Burak Özçivit hem Fahriye Evcen hem de Karan sık sık televizyonda ya da sosyal medyada markaların yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Bugün bir lansmana katılan Burak Özçivit, kendisini bekleyen basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirmeyi ihmal etmedi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Reklamlara Doyamadılar!

Bildiğiniz gibi Fahriye Evcen, yeni bir dizide ya da filmde rol almıyor olsa da; hem Instagram’da çok aktif hem de markalarla yaptığı işbirlikleri nedeniyle her daim göz önünde! “In Style” dergisinin Haziran ayına kapak olan Fahriye Evcen, yine güzelliğiyle herkesi büyülemeyi başardı. In Style dergisi için yaz çekimi yapan güzel oyuncu giydiği kıyafetlerle ve açıklamalarıyla herkesi kendisine hayran bıraktı.

Anne olduktan sonra daha sabırlı biri olduğunu anlatan Fahriye Evcen, anneliğin kendisine çok şey kattığını söyledi; “Annelik bütün yorgunlukları unutturacak kadar güzel. Anne olduktan sonra değiştim. Daha anlayışlı, daha hassas, daha sabırlı hale geldim. Karan, hayatımın her noktasını değiştirdi” Ayrıca Burak Özçivit’in çok iyi bir baba olduğunu vurgulamadan da duramadı; “Mutlu bir aile tek temel prensibe dayanıyor; o da sevgi. Burak çok iyi bir baba. Şefkatli, ilgili, hassas. Empati yeteneği oğlumuz doğduktan sonra daha da arttı. Karan için en iyisini yapmak için çabalıyorum. Zaman zaman zorlandığım, uykusuz geceler geçirdiğim elbette oluyor. Anneler bilir; bazen saçını tarayacak vakit bile bulamazsın. Gündüzleri asla TV açmıyorum. Karan ile oyun oynuyorum. Onu izlerken dalıp gidiyorum”

Burak Özçivit’in “Karan” Korkusu!

Bu röportajdan sonra ise bir lansmana katılan Burak Özçivit, oğlu Karan’ın kendinisini henüz sakalsız görmediğini söylüyor. Sakalları ekstikten sonra oğlunun vereceği tepkiden hem çekinen hem de merak eden Burak Özçivit, Fahriye Evcen’e de takılmadan duramıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz