Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha! Nesrin Cavadzade’nin Ardından O İsim de Diziye Veda Ediyor…

Aleyna

FOX

2 Haziran 2021

Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha! Nesrin Cavadzade’nin Ardından O İsim de Diziye Veda Ediyor…

Fox’un sevilen dizilerinden Yasak Elma’da ayrılıklar ve iddiaların sonu bir türlü gelmiyor! Sezon finaline giren Yasak Elma hakkında bugün yeni bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz sezon diziden ayrılan Barış Kılıç, bu sezon yeniden diziye dahil edilmişti. Ancak Instagram’da konuşulan son iddialara göre Nesrin Cavadzade’nin ardından Barış Kılıç da diziye yeniden veda etmeye hazırlanıyormuş!

Önce Nesrin Cavadzade Sonra..

4 sezondur aksiyonun ve entrikanın sonu gelmediği Yasak Elma hakkında neredeyse her hafta yeni bir iddia ortaya atılıyor. Birçok diziye göre erken sezon finaline giren Yasak Elma’nın son bölümünde Nesrin Cavadzade’nin canlandırdığı Şahika karakterinin öldüğünü izlemiştik. Tabii Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılmasıyla ilgili iddialar bir dönem magazin gündemini oldukça meşgul etmişti.

blank

Söylentilere göre Yasak Elma’nın yönetmeni Murat Öztürk sağlık problemleri yüzünden bir süreliğine diziye ara vermiş. Yerine ise dizinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt gelerek çekimlerin aksamamasını sağlamış. Çekimler esnasında Yıldız Argun karakterini canlandıran Eda Ece, o gün seti olmamasına rağmen Neslihan Yeşilyurt’u ziyaret etmek için sete gelmiş. Neslihan Yeşilyurt görevini yardımcısına devredip Eda Ece ile sohbet etmeye başlamış. Çekim uzayınca sinirlenen Nesrin Cavadzade; “İşi bititip öyle sohbet etseydiniz” diye çıkışınca ortalık gerilmiş! Neslihan Yeşilyurt ile laf dalaşına giren Nesrin Cavadzade sinirlenerek seti terk etmiş. Yaşanan bu olay yapımcı Fatih Aksoy’un kulağına gidince Şahika’nın cenaze sahnesi yazılmış!

blank

Barış Kılıç Yeniden Ayrıldı!

blank

Hem Eda Ece’den hem de diğer set çalışanlarından bu olaya ilişkin yalanlama gelmiş olsa da; Yasak Elma dizisinden Nesrin Cavadzade’nin ayrılıp ayrılmadığını hala bilmiyoruz! Ters köşe konusunda ustalaşan yapım bize her an yeni sürprizler yaşatabilir! Ancak bu sezon diziye veda eden tek isim Nesrin Cavadzade değil. Geçtiğimiz sezon diziden ayrılan Barış Kılıç, seyircilerin ısrarı üzerine yeniden diziye dahil edildi. Ancak magazin kulislerinde dönen dedikodulara göre; Barış Kılıç diziye yeniden veda etmiş!

Benzer Haberler

EnKay 3 Haziran 2021

EnKay gitmesin Şahika gitmesina. İllaki biri gitcekse o ASUMAN!!!!

Yorum Yaz