Bülent Ersoy’un 450 Bin TL’lik Kürkü Başına Bela Oldu! Burçin Terzioğlu ve Doğa Rutkay’dan Linç Yedi: “Vicdan”

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Bülent Ersoy’un 450 Bin TL’lik Kürkü Başına Bela Oldu! Burçin Terzioğlu ve Doğa Rutkay’dan Linç Yedi: “Vicdan”

“Diva” lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un kürk sevdası bitmiyor! Lüks sevdası, “bir helikopter” değerindeki mücevherleri ve zenginliğiyle genellikle “çenemizi yoran” Bülent Ersoy; bir yıl içerisinde en az 3 kere kürkleri yüzünden sosyal medyadan linç yiyor!

Bülent Ersoy

Fakat sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan Bülent Ersoy, bu linçlere aldırmadan servet değerinde kürkler sipariş etmeye devam ediyor. Hatta usta sanatçı geçtiğimiz aylarda Uçankuş TV’nin canlı yayınına bağlanarak; kendisini eleştirenlere sitem etmişti.

Bülent Ersoy

Bu hafta sonunda ise Bülent Ersoy “Rönar Arjante” cinsi tilki kürküyle kameralara poz verince; hayvanseverler kazan kaldırdı! Usta sanatçının 450 bin TL ödediği bu kürk için tam 55 tane tilki kullanıldığı haberi sosyal medyada bomba etkisi yarattı, tepkilerin ardı arkası kesilmedi!

Bülent Ersoy

Sosyal Medya Lincinden Kaçamadı!

İlk tepki güzel oyuncu Burçin Terzioğlu’ndan geldi. #KürkCinayettir konu etiketiyle Bülent Ersoy’a tepkisi gösteren güzel oyuncu Instagram’dan kısa bir açıklama yayınlamayı da ihmal etmedi: “Siz de kürk giyiyor veya kürk giyenlere sıcak bakıyor olabilirsiniz, ama muhtemelen kürk sektöründeki vahşeti bilmiyorsunuz. Bir kürk manto için en az 50-60 hayvanın katledildiğini, çiftliklerde üst üste kafeslerde aç bırakıldıklarını bilmiyorsunuz. Bunları bilip de halen kürk giymeye devam ediyorsanız, ciddi bir vicdan sorununuz olduğunu söylemek mümkün”

Burçin Terzioğlu açıklama

Bülent Ersoy’a üstü kapalı bir şekilde “vicdansız” diyen Burçin Terzioğlu’ndan sonra; Doğa Rutkay Kamal da, usta sanatçıya tepkisini gösteren kişilerden biri oldu. Ancak Doğa Rutkay Kamal’ın Bülent Ersoy’a tepkisi Burçin Terzioğlu gibi üstü kapalı olmadı. Baya baya Doğa Rutkay Kamal, Bülent Ersoy’un fotoğrafını paylaştı!

Doğa Rutkay Kamal açıklama

Bülent Ersoy’un 450 bin TL’lik kürkü için kullanılan tilkinin fotoğrafını paylaşan Doğa Rutkay Kamal, fotoğrafın üzerine; “Şu caanım ‘Gümüş Tilki’den 55 tane birden öldürüldü. Kürkü soyuldu. Sebep?” notunu iliştirdi. Ancak diğer storysinde direkt Bülent Ersoy’un kürkü ile çektirdiği fotoğrafı paylaşarak; “Birileri rahat rahat giysin diye!” açıklamasını yazdı. Bu sayede usta sanatçıya sitemini dile getirdi.

Doğa Rutkay Kamal açıklama
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz