Eltilerin Savaşı’yla Büyük Beğeni Toplayan Gupse Özay’dan Müjde: “Yeni Filmin Senaryosuna…”

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Eltilerin Savaşı’yla Büyük Beğeni Toplayan Gupse Özay’dan Müjde: “Yeni Filmin Senaryosuna…”

Ülkemizin nadir kadın komedyenlerinden biri Gupse Özay! Hem oyunculuk yeteneği hem de kendi yazdığı senaryolarla ortalığı kırıp geçiriyor ve sevenleri tarafından taktir topluyor!

Gupse Özay ve Barış Arduç Çifti Her Zaman Gündemde!

Gupse Özay ve Barış Arduç Evlendi

Komedyenliği kadar, uzun zamandır Barış Arduç ile ilişkisiyle de gündeme geliyor Gupse Özay. Ne hikmetse, magazin sever olan belirli bir kesime aşklarını kabul ettiremedi bir türlü Gupse Özay ve Barış Arduç çifti! Evlenmeden önce her ay ayrılık haberiyle gündem olan çift, evlendiklerinde de; Gupse Özay’ın hamile olduğuna dair iddialara göğüs germek zorunda kaldılar!

Yeni Sinema Filmi Geliyor!

Çıkan bu haberlere hiçbir zaman aldırış etmeyen ve kulak ardı eden Gupse Özay, Instagram’da birkaç gün önce verdiği haberle, sevenlerinin ve takipçilerinin yüzünü güldürdü. Instagram’da paylaştığı “bulanık bir fotoğraf karesi” ile ön kamerasının bozuk olduğunu söyleyen Gupse Özay’ın mutluluğunu pek göremesek de hissedebiliyoruz! Bu kare ile yeni sinema filmini kaleme aldığının müjdesini verdi yetenekli oyuncu:

En son başrollerini Merve Dizdar ve kendisinin oynadığı, Merve Dizdar’ın Gizem, Gupse Özay’ın ise Sultan karakterini canlandırdığı Eltilerin Savaşı filminin ardından bir süre beyazperdeye ara vermişti güzel oyuncu. Geçtiğimiz günlerde ise yeni sinema filminin senaryosuna başladığının haberini Instagram’da takipçileriyle paylaştı! Gupse Özay’ın bu paylaşımı kısa süre içinde takipçilerinden büyük beğeni ve yorum aldı! Gupse Özay’ın son sinema filmi Eltilerin Savaşı, 31 Ocak 2020’de vizyona girmiş ve pek çok kişi tarafından beğeni toplamıştı!

Eltilerin Savaşı 2 Mi Geliyor?

2020’nin başında vizyona giren Eltilerin Savaşı filminde, Gupse Özay ve Merve Dizdar birbirlerini sevmeyen iki eltiyi canlandırıyordu. Sevmeyen demek çok da doğru olmaz aslında, sürekli yarış içinde olan iki elti desek daha doğru olur! Bu iki elti arasındaki savaş öyle bir yere geliyor ki, hangisi daha önce aileye torun verirse olursa büyük evi o alacak!

Eltilerin Savaş’ının son sahnesinde ise devam filmi geleceğinin mesajını veriyor bizlere Gupse Özay! Bu yüzden herkesin aklına, Gupse Özay’ın yazmaya başladığı senaryonun Eltilerin Savaşı 2 olup olmadığı sorusu geliyor!

Gupse Özay; ister Eltilerin Savaşı için devam filmi yazsın, isterse bambaşka bir film yazsın harika iş çıkaracağından eminim!


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz