Mucize Doktor’da İşler Yolunda Gitmiyor! Yeni Diziler Başlayınca Pabucu Dama Atıldı

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Mucize Doktor’da İşler Yolunda Gitmiyor! Yeni Diziler Başlayınca Pabucu Dama Atıldı

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize doktor, geçtiğimiz yılı zirvede kapatmıştı. Bu yıl ise yeni diziler karşısında eski popülaritesini koruyamayan dizinin reytinglerinde gerileme yaşandı.

Geçen Yılın Favorisiydi!

12 Eylül 2019 tarihinde Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Mucize Doktor, konusu ile bir hayli dikkat çekmişti. 2013 yapımı Güney Kore dizisi Good Doctor’ın başarılı bir uyarlaması olan dizi, oyuncuların performansları ile de çok konuşulmuştu.

Ödülleri Topladı!

blank

Altın Objektif Ödülleri, Yeditepe Dilek Ödülleri ve Altın Kelebek Ödülleri’nden elleri dolu dönen dizi, aynı zamanda başrol oyuncusu Taner Ölmez’e de Latin Amerika’da düzenlenen Produ ödülleri’nden ‘En İyi Yabancı Erkek Oyuncu’ ödülünü kazandırdı.

Geçen Sezon Bir Zamanlar Çukurova’yı Geride Bırakmıştı

blank

Geçtiğimiz sezonda reyting sıralamasında, ekranların sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova’yı geride bırakan Mucize Doktor, bu sezonda aynı performansı gösteremedi ve sıralamada geride kaldı.

Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs ile Baş edemedi!

blank

Bu sezonda ekranlara gelen iki yeni dizi, Mucize Doktor’un pabucunu dama attı. Mucize Dotor, Bir Zamanlar Kıbrıs ve Camdaki Kız karşısında direnemedi.

blank

Bu sezon gösterime giren iki dizi ile birlikte, geçen yıl yayınlanmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin de gerisinde kalması, Mucize Doktor izleyicilerinin, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs’a yöneldiğini, Bir Zamanlar Çukurova’nın ise izleyici kitlesini koruyabildiğini gösteriyor.

Final Yakın mı?

blank

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’un bu sezon, önceki popülaritesini koruyamadığı ortada. Reyting sonuçlarından sonra final söylentileri dolaşmaya başladı bile! Bazı platformlarda, Mucize Doktor oyuncuları arasında problemler çıktığı, bu yüzden dizi için final kararı alındığı şeklinde kaynağı belirsiz haberler yazılsa da, kanaldan veya yapım ekibinden henüz konuya dair bir açıklama gelmedi. Dizi ne kadar daha ekranlarda kalır bilemiyoruz, ancak final yaptığı taktirde izleyicilerinin üzüleceği kesin.

Benzer Haberler

Orhan 30 Nisan 2021

Lütfen bu diziyi bırakmayın 2 milyon kiçi izliyo bu filmi çok seviyoruz lütfen bizi yarı yolda bırakmayın tamamı ben tek izlediyim filim buda biter başka fikim izleyemem ben alnaz göremeyiz cez bidaha arkadaşlar sizde yardım edin bu dizi bitmesin lütfen 🙏🙏 alnazı bidaha gpremezssk mah oluruz hepimiz üzülürüz ayrıca bende çok üzülürüm 😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

Fatih uslu 1 Mayıs 2021

Dizide sürekli evrim propagandası yapılıyor. Ateizm ie yönelik diyaloglar rahatsız edici. Beter olsunlar, inşallah tez vakitte yayından kalkarda rezil olurlar

Ezgi 1 Mayıs 2021

Yaa size yalvarırım bitirmeyin bu diziyi nolurrrr o kadar çok seviyorum ki biterse çok çok çok fazla üzülürüm nolur devam edin çok ilgi çekici bir sahne yazın bilmiyorum ama nolur bitmesin nolur ya

Melek 1 Mayıs 2021

Lütfen bu mucize doktor bırakmayın ⭐⭐⭐⭐⭐⭐🥇🥇 dizi çok güzel ben çok sevdim sizde izleyin sizde seveceksiniz bu normal güzel çünkü film bayağı bayağı çok güzel arkadaşlar arkadaşlar ddiziçok güzel Siz de deyin sizde beğeneceksiniz umarım

TheZeynep 15 Mayıs 2021

MD 64. Bölümde Final Olcakmış😢🥺😭Ama Biz Fandom Olarak Engellicez😎😏(Yani İnş😂)

Yorum Yaz