Seda Sayan’la Gelinim Mutfakta Böyle Kaynana Zulmü Görmedi! Gelini Hadise’ye Benzesin Diye Baskı Yapıyor

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Seda Sayan’la Gelinim Mutfakta Böyle Kaynana Zulmü Görmedi! Gelini Hadise’ye Benzesin Diye Baskı Yapıyor

Kanal D’nin eğlenceli programı Gelinim Mutfakta programında yaşanılanlar herkesi şoke etti. Kaynana Yüksel, gelini Gönül’ü kilosu yüzünden ağır eleştirdi. Hadise hayranı olan Yüksel “Keşke Hadise gelinim olsaydı” dedi.

gelinim mutfakta-seda sayan

Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta programı birbirinden keyifli bölümleriyle ekranlarda adeta fırtınalar estiriyor. Gelinlerin ve kaynanaların kıyasıya yarıştığı bu programda en lezzetli yemekleri yapan kazanıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen fenomen program, Türkiye’nin en sevilen gündüz kuşağı programlarından biri.

gelinim mutfakta-seda sayan

Gelinim Mutfakta’nın son bölümü ise adeta olay yarattı. Gelini Gönül’ü bakımsızlık suçlayan Yüksel, Gönül’ü yıldız şarkıcı Hadise ile karşılaştırdı.

“Hadise Gibi Bir Gelinim Olmasını Çok İsterdim”

Büyük bir Hadise hayranı olan Yüksel, onun gibi bir gelini olmasını istediğini söyledi. Kilosu yüzünden gelinini ağır eleştiren Yüksel, gelinini sürekli Hadise ile karşılaştırıyormuş. Oğluna sürekli Hadise’nin fotoğraflarını gösteren kaynanasına isyan eden Gönül ise bu baskılara daha fazla dayanamadı.

gelinim mutfakta-seda sayan

Kaynanası tarafından bakımsızlıkla suçlanan Gönül, çocuk emzirdiği için şekerinin çok çabuk düştüğünü o sebeple de yemek yediğini söyledi. “Tombik olabilirim ama Hadise’ye benziyorum” diyen Gönül, kaynanasının baskılarına ve karşılaştırmalarına isyan etti. Makyajına ve saçına özen gösterdiğini dile getiren Gönül, “Hiçbir zaman 36 bir bayan değildim ki. Ben hep balık etli bir insandım” diyerek kendini savundu. Oğlunun fit olduğunu söyleyen Yüksel ise gelini Gönül’ün kilo vermesini istediğini söyledi. Gönül ise kaynanasının bu dediklerine çok üzüldüğünü dile getirdi.

gelinim mutfakta-seda sayan

Bu sözlere ise Seda Sayan karşı çıktı. Bakımlı olmakla balık etli olmanın farklı şeyler olduğunu söyleyen Seda Sayan “Herkesin doğurup dal gibi gezmesine gerek yok, yapmayın kendinize bu eziyeti” diyerek Gönül’ün arkasında durdu. Gönül’ün bunlar üzerine kaynanasına “Sen çocuğa bak ben de spor salonuna gideyim o zaman” demesine ise kaynana Yüksel karşı çıktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz