Hercai Biter Bitmez Ebru Şahin Soluğu Doktorunun Yanında Aldı: Dizi Sürerken de İstanbul’a Sık Sık Geliyordu

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Hercai Biter Bitmez Ebru Şahin Soluğu Doktorunun Yanında Aldı: Dizi Sürerken de İstanbul’a Sık Sık Geliyordu

İstanbul’dan uzaklarda Mardin’de çekilen Hercai dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Ebru Şahin dizi final yapar yapmaz aklındaki şeyi yapmaya koyuldu. Setten çıkar çıkmaz soluğu İstanbul’da alan güzel oyuncu doğruca doktorunun yanına gitti. Acaba bu kadar acele gittiği doktor kim? Ebru Şahin’in bu kadar acele ettiği kontroller neyin kontrolü?

Hercai’nin Hemen Ardından

Hercai dizisi geçtiğimiz hafta final yaparak ekranlara veda edince tüm ekip de artık Mardin’i yavaş yavaş boşaltmaya başladı. Ancak ekipten birisi oldukça hızlı bir şekilde Mardin’i terk edip İstanbul’a döndü. Bu isim dizinin başrol oyuncularından Ebru Şahin’di. Güzel oyuncu dizi biter bitmez veda mesajlarını paylaşıp setteki görevlerini de tamamlayıp pılısını pırtısını toplayıp İstanbul’a geri döndü.

Veda Ederken Hüzünlüydü Ama…

Dizinin final bölümü öncesinde hüzünlü fotoğraflar ve mesajlarla izleyicilerine veda etmişti Ebru Şahin. Hatta son bölümün olacağı gün Instagram hesabından yayınladığı bir mesajda şunları yazmış ve dizinin hayranlarını duygulandırmıştı: “İklimi ağlamaklı, baharları kahverengi sarılı, insanı yokuşlu ama sığınaklı coğrafyalardan geçtik. Kalbimizde sızı ve sevgiye dönüşen yüz yıllık hikayeler ağırladı kulaklarımız. Bazen okuduğumuz bazen dinlediğimiz ama gerçek olduğunu bildiğimiz yaşamları paylaştık. Gördük ki ‘Yumuşak sertten güçlü, su kayadan güçlü, sevgi zorbalıktan güçlüdür’. Reyyan’ım; sen beni büyütüp bana sınırlar verdin, ben sana sınırları aşabilmen için kanat. Sen bana kötülüklere tebessümle susup zamana bırakma sabrı verdin; ben sana adalet araman için dil. Şimdi hapsedildiğin o kötü kalpli devin şatosunda değil; kendi hikayendeki sarayındasın. Sana sevgiyi öğreteceğin çocuklar emanet edip gidiyorum. Cesaret verdiğin kadınlar emanet ettiğim gibi…”

Ve Sırada Güzellik

blank

İşte bu duygusal ve hüzünlü veda cümlelerinin ardından ışık hızıyla İstanbul’a dönen oyuncu Ebru Şahin, ilk iş olarak doktoruna gitti. Zaten dizi devam ederken de haftada bir gün İstanbul’a günü birlik gelerek kontrollerini ihmal etmiyordu. Şimdi de yine doktoru Neslihan Dolar’la birlikte yaz öncesi cildine çeşitli bakımlar yaptıran güzel oyuncu oldukça keyifli ve neşeli görünüyor doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz