Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal’ın Sevgilisi Ortaya Çıktı! Bakın Hangi Ünlü Oyuncuyla Aşk Yaşıyor?

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal’ın Sevgilisi Ortaya Çıktı! Bakın Hangi Ünlü Oyuncuyla Aşk Yaşıyor?

Fox’un sevilen dizilerinin başında Mucize Doktor geliyor! Koreli bir diziden uyarlanan bu yapım, birçok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyordu. Güzel bir iki sezonun ardından 64. bölümle ekranlara veda eden Mucize Doktor’un oyuncu kadrosu hala büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizide Ali ismindeki bir karakteri canlandıran Taner Ölmez, bugünlerde Çukur’un devamı niteliğinde çekilecek spin-off projesi “Üç Kuruş”un oyuncu kadrosunda anılıyor. Dizinin Nazlı’sı Sinem Ünsal ise yeni projelerden ziyade aşk hayatıyla magazin gündeminde olmaya devam ediyor.

Sinem Ünsal’dan Şaşırtan Aşk!

Bugünlerde birçok ünlümüz tatil modunu yavaş yavaş açmaya başlamışken; yeni projeler hayatımıza girse de sevilen diziler ve o dizilerin başrollerini büyük bir merakla takip ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Fox TV ekranlarına veda eden Mucize Doktor, yüzbinlerce kişinin severek takip ettiği yapımlardan biriydi. Dizinin güzel Nazlı’sı Sinem Ünsal ise bugün Instagram hesabından bir süredir birlikte olduğu Kıvanç Kılınç ile fotoğraf paylaştı.

Yıllardır Hayatımızda!

Sinem Ünal’ın aşk yaşadığı Kıvanç Kılınç’ı ise Exxen’de yayınlanan Gibi dizisinden tanıyoruz! Gibi dizininde İlkkan karakterine hayat veren Kıvanç Kılınç’ın tek rol aldığı yapım Gibi değil elbette. Sevgilisi Sinem Ünal gibi, birçok dizi ve filmde seyrettiğimiz Kıvanç Kılınç ilk olarak bir dönemin efsanesi Muhteşem Yüzyıl’da “Ferhat Paşa” olarak karşımıza çıktı. Muhteşem Yüzyıl’dan sonra mesleki anlamda kısmeti açılan Kıvanç Kılınç; Lale Devri, Yer Gök Aşk, Kaçak, Ulan İstanbul ve Diriliş: Ertuğrul gibi önemli dizilerle rol aldı.

blank

Bugünlerde ise Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Gibi dizisinde seyrettiğimiz Kıvanç Kılınç ve Sinem Ünsal’ın Instagram’dan paylaştıkları aşk dolu pozlar kalbimizi eritiyor! Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftimize mutluluklar diliyoruz. Acaba bu ilişkinin sonunda evlilik olur mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz