Deniz Işın’dan Aşka Kıskançlık Sansürü! Arkadaşlarının Aşkını Kıskanınca Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Deniz Işın’dan Aşka Kıskançlık Sansürü! Arkadaşlarının Aşkını Kıskanınca Bakın Ne Yaptı?

Masumiyet dizisinin iki ünlü ismi arasında nur topu gibi bir aşk doğdu. Önceleri aşklarını gizli kapaklı yaşayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan, sonunda sevgili olduklarını resmen ilan etti ve hayranları rahat bir nesfes aldı.

Masumiyet’ten Olay Eksik Olmadı

Masumiyet dizisi, ekranlarda yer aldığı süre boyunca birçok sansasyona şahit olmuştu. Bunların ilki, Hale Ilgaz rolünde izlediğimiz Hülya Avşar’ın dizideki eşi İsmail Ilgaz’ı canlandıran Ertuğrul Postoğlu’na senaryo gereği tokat atarken çenesine zarar vermesiydi.

blank

O sahneden sonra çenesini kapatamadığını söyleyen Postoğlu hemen hastaneye kaldırılmış, ve ilaçla tedavi altına alınmıştı. Neyse ki bu konu dallanıp budaklanmamış, iki dost arasında gerginliğe sebep olmamıştı.

blank

Dizinin adının karıştığı iknci olay ise Hülya Avşar’ın yapım şirketini basmasıydı. İddialara göre dizi reyting kurbanı olunca 13. bölüm ile final yapmaya karar verdi. Bu kararı sindiremeyen Hülya Avşar yapım şirketini basarak ” Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz?” şeklinde çıkıştı. Bunun üzerine ekip dizinin yayın gününü değiştirmekten medet umdu. Ancak bu da çözüm olmadı ve Masumiyet 13. bölümü ile ekranlara veda etti.

Olayların İçinde Yeni Bir Aşk Filizlendi

blank

Masumiyet ailesinin büyükleri olay üzerine olay yaratırken, gençlerin başında kavak yelleri esiyordu. Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan arasında yepyeni bir aşk filizleniyor, çiftin yakın arkadaşı Deniz Işın ise bu aşka şahitlik ediyordu. O karmaşanın arasında sessiz sedasız büyüyen aşk, dizinin final yapmasıla ayyuka çıktı.

blank

Finalin ardından birlikte tatile giden İlayda Alişan- Serkay Tütüncü çifti, öncesinde dedikoduları yalanlasa da el ele yakalanınca daha fazla inkar edemedi. Göz önünde olup yıpranmaktan korkan çift, bir süre aşklarını kaçak göçek yaşadı. Ancak sonunda ikisinden de beklenen paylaşım geldi.

Aşk Dolu Fotoğraflar Deniz Işın’ı Kıskandırdı

blank

İki ünlü isim sosyal medya hesaplarında birlikte çekilen bir fotoğraflarını paylaştı. Yakın arkadaşları Deniz Işın, arkadaşlarının büyük aşkını görünce kıskançlıktan çatladı! Işın, Serkay Tütüncü’nün İlayda Alişan ile çekilen fotoğrafını kendi sosyal medya hesabında paylaşarak arkadaşlarını etiketledi, ancak iki oyuncunun yüzlerinin olduğu kısımda iki tane dev nazar boncuğu vardı.

blank

Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı olarak anılan güzel oyuncunun bu hareketi akıllara “Arkadaşlarının aşkını mı kıskandı?” sorusunu geitrdi. Darısı Deniz Işın’ın başına diyelim ve güzel oyuncunun da en kısa zamanda hayatının aşkını bulmasını dileyelim…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz