Gamze Erçel ve Hande Erçel’den Minik Mavi’yle Maldivler’de Mutlu Aile Pozu! Bu Sefer Karede Kerem Bürsin Yok

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Gamze Erçel ve Hande Erçel’den Minik Mavi’yle Maldivler’de Mutlu Aile Pozu! Bu Sefer Karede Kerem Bürsin Yok

Maldivler gezginlerinden yepyeni bir paylaşım geldi. Hande Erçel bu sefer sevgilisi Kerem Bürsin ile değil asla Gamze Erçel ve sevimli yeğeni Mavi ile kameraların karşısına geçti.

kerem bürsin-hande erçel-gamze erçel

Günlerdir herkes Maldivler tatilini konuşuyor. Sen Çal Kapımı dizisi yarı final kararı alır almaz, dizinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin beraber tatile çıkmıştı. Aylardır çıkan tüm aşk dedikodularını yalanlayan ünlü çiftin basına sızan fotoğrafları, sürekli yalanlanan aşkı belgelemişti. Daha sonra Kerem Bürsin ve Hande Erçel de bu durumdan sıkılmış olacak ki Instagram’dan birbirlerine olan aşklarını itiraf etmeye başladı.

kerem bürsin-hande erçel-gamze erçel

Bu çok konuşulan tatilde çiçeği burnunda çiftimiz yalnız değildi. Sevilen oyuncu Hande Erçel’in fenomen ablası Gamze Erçel ve sevimli kızı Mavi de ünlü çiftimize eşlik etti. Güzellikleri ile tüm Instagram’ı kendilerine hayran bırakan Hande Erçel ve Gamze Erçel, yaptıkları her paylaşımla olay olmaya devam ediyor.

Abla-Kardeşten Mutlu Aile Pozu

Maldivler’de güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkaran tatilcilerden gelen yepyeni poz adeta kalpleri eritti. Gamze Erçel, kardeşi Hande Erçel ve kızı Mavi ile sahilde el ele yürürken çekilmiş bir kareyi Instagram hesabında paylaştı. Ünlü fenomenin “Tete, Mavi, Anne” diye not eklediği o paylaşıma binlerce beğeni ve yorum geldi. Takipçiler Gamze Erçel’in eşi Caner ve Hande Erçel’in sevgilisi Kerem Bürsin’in nerede olduklarını sorarak beşli poz istediklerini söyledi.

Instagram fenomeni Gamze Erçel’in olay yaratan pozu bununla da sınırlı değil tabii. Yıldız ismin bir önceki paylaştığı göğüs dekolteli boş magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Mini ve göğüz dekolteli bir elbise ile çok güzel gözüken Gamze Erçel’e takipçileri övgüler yağdırmıştı. Abla Erçel, o poza ise “Tam kapamaya giriş yaptığımıza göre benim profil bi süre daha Maldivler’de kalabilir mi ? Ne diyorsunuz” diye not düşerek adeta gelecek Maldivler paylaşımlarının müjdesini önceden verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz