Vergi Rekortmeni Selin Ciğerci Rekorlara Doymuyor! Kozmetik Markası İçin Tam 170 Milyon TL Teklif Edildi

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Vergi Rekortmeni Selin Ciğerci Rekorlara Doymuyor! Kozmetik Markası İçin Tam 170 Milyon TL Teklif Edildi

Kendi kozmetik markasını kuran Selin Ciğerci’den yepyeni bir rekor daha geldi. Vergi rekoru kıran Ciğerci’ye tam 17 milyon Euro değerinde teklif geldi. Ünlü iş insanının bu teklife ne diyeceği ise büyük bir merak konusu.

selin ciğerci

Fenomenlikten iş insanlığına geçiş yapan Selin Ciğerci, kendi markasını kurduğundan beri sık sık vergi rekortmeni olmayı hayal ettiğini dile getiriyordu. Sahne hayatını bırakıp kozmetik markası kuran ünlü isim bu iddialı hayalini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmişti. Selin Ciğerci, tam 7 milyon 168 bin tl ödeyerek iş kadınları sıralamasında ilk 20’e yerleşmişti.

selin ciğerci

Yıldız isimden yepyeni bir rekor daha geldi. Selin Ciğerci’nin büyük başarısı ülke sınırlarını da aştı. Ünlü ismin kozmetik markasına Katarlı bir grup talip oldu. Katarlı grubun kozmetik markasına biçtiği değer ise dudak uçuklatacak cinsten.

Tam 17 Milyon Euro Teklif Edildi

Selin Ciğerci’nin kozmetik markasındaki ürünler çok beğenilmişti. Satışlarda beklediğinden fazla ilgi gören fenomen isim güzellik merkezleri bile açmıştı. Vergi rekortmeni olma hayallerine kavuşan Selin Ciğerci’den yepyeni bir haber geldi. Selin Ciğerci’nin bu başarısı Katarlı bir grubun da dikkatini çekince Ciğerci’yi uçuracak bir teklif sundular. Katarlı grup Selin Ciğerci’nin kozmetik markası için tam 17 milyon Euro yani yaklaşık 170 milyon tl teklif etti.

selin ciğerci

Rekorlar kırmaya doyamayan Selin Ciğerci’den ise henüz bir açıklama gelmedi. Ünlü ismin bu dudak uçuklatan teklife ne diyeceği doğrusu merak konusu.

“Allah Seni Başımdan Eksik Etmesin”

selin ciğerci

Vergi rekoru kırınca Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile Instagram’dan bir fotoğraf paylaştı. Eşiyle gurur duyduğunu dile getiren Ciğerci, “Bu işleri beraber kurduk ve büyüttük. Yıllarım, bel kemiğim, can parçam Allah seni başımızdan eksik etmesin.” dedi. Çalışkan bir kocası olduğu için çok şanslı olduğunu söyleyen Ciğerci, “İnşallah seneye okul yaptırmak kısmet olur” diyerek diğer bir hayalini de açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz