Öpüşe Koklaşa Geldiler! Tatilden Dönen Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Uçaktaki Görüntüleri Paylaşıldı

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Öpüşe Koklaşa Geldiler! Tatilden Dönen Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Uçaktaki Görüntüleri Paylaşıldı

Ünlü oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bürsin, birlikte çıktıkları Maldivler tatiliyle aşk yaşadıklarını cümle aleme ilan etti. Tatilleri sona eren aşıklar, dönüş uçağında çifte kumrular gibiydi!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”, istikrarsız ratinglerine rağmen hala devam ediyor. Bu başarıdaki en büyük pay da başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in! Aralarında olağanüstü bir uyum bulunan ikili, tanıtım fragmanlarından beri birbirlerine çok yakıştırıldı. Bu uyum sayesinde de rating konusundaki kötü karnelerini temize çektiler. İki oyuncu da uzun bir aradan sonra ilk kez oynadıkları dizinin ikinci sezonunu görecek. Ama şans sadece işte değil aşkta da yüzlerine güldü!

Maldivler Tatili Ele Verdi

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel, dizi başlar başlamaz evlilik yolunda yürüdüğü sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrıldı. Murat Dalkılıç da Kerem Bürsin ve Hande Erçel’i programında ağırlayan Acun Ilıcalı’ya bile cephe aldı. Hal böyle olunca, ikili her fırsatta “Arkadaşız” dese de, herkes onların aşk yaşadığından emindi! Zaten birbirlerine bakışları bile her şeyi ele veriyordu. Hem söylentilerden kaçamadıkları hem de ilgiyi kaybetmek istemedikleri için, muhabirlere “Olursa ilk sizin haberiniz olur” demeye başladılar. Ama açıklama yapmak yerine atlayıp birlikte Maldivler’e gittiler!

Hayranları çifti havaalanından itibaren yakın takibe aldı, Maldivler’de de birbirinden bulanık fotoğraf ve videolar çektiler. Onların birlikte olduğunu herhalde bir sağır sultan duymadı. Ama birlikte fotoğraf atmak yerine, o an yalnız olmadıklarını belirten fotoğraflar paylaşmayı tercih ettiler!

Maldivler’den mutlaka aşk selfiesi gelir diye düşünüyorduk ama dönüş uçağına binmişler bile!

“Sevgililer, kesin bilgi”

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, hayranları tarafından dönüş uçağında da enselendi. Çiftin çok mutlu olduğunu ve uçağa öpüşe koklaşa bindiklerini söyleyen hayranı, “Sevgililer, kesin bilgi” dedi! Instagram fenomeni Bahar Deniz’in hesabına atılan fotoğraf ikilinin hayranlarını coşturdu.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Maldivler’den aşk selfiesi gelmedi, artık Türkiye’den gelir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz