Aslı Enver de Dijital Platformlara Adım Atıyor: Rol Alacağı Yapım ve Yayıncısı Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Aslı Enver de Dijital Platformlara Adım Atıyor: Rol Alacağı Yapım ve Yayıncısı Belli Oldu!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ekranlarda göremediğimiz Aslı Enver, yepyeni bir Netflix projesiyle ekrana dönüş yapmaya hazırlanıyor! Son dönemde ünlü oyuncuların birer birer televizyondan dijitale kaydığını görüyoruz. Yoğun çalışma saatleri, uzun dizi saatleri gibi etkenlerden yakınan set çalışanları ve oyuncular bir an önce dijital platformlara “kapağı atmaya” çalışıyor.

Aslı Enver

Beyazperde Yerine Dijitale Bıraktı!

Özellikle de son bir yıldır Koronavirüs tedbirleri kapsamında sinema salonlarının kapalı olması; sinema sektöründe büyük kayıplara yol açtı. Zaten Netflix, Amazon Prime, Blu TV gibi platformların ülkemizde yaygınlaşmasının ardından sinema salonlarının doluluk oranı bir hayli düşmüştü. Koronavirüs pandemisinin patlak vermesinin ardından iyide iyiye bozulan sinema sektörü şu anda tamamen dijitale dönmüş durumda.

Netflix

Hatta geçtiğimiz yılın başında sinemalarda gösterime girmesi planlanan filmlerin tamamı Netflix’e satılmak zorunda kaldı. Son bir yılda büyük bir büyüme ivmesine giren ve Türkiye pazarıdaki payını her geçen gün arttırmayı başaran Netflix artık Türkiye pazarına daha fazla bütçe ayırıyor. 2021 yılı için birçok yeni dizi ve film projesiyle adından söz ettiren Netflix’in son duyurduğu projelerden birinde seyretmeyi özlediğimiz Aslı Enver de var!

Aslı Enver

Aslı Enver Netflix’le Geri Dönüyor!

Aslı Enver’i son olarak geçtiğimiz sene “Babil” dizisinde seyrettik. Ekrana iddialı giriş yapan Babil’in istikrarsız reytingleri dizinin birkaç bölüm sonra yayından kalkmasına neden oldu. Yaklaşık bir senedir Koronavirüs pandemisi nedeniyle ekranlardan ve beyazperdeden uzak durmayı tercih eden Aslı Enver; sonunda yeni bir filmle bizlerle buluşmaya hazırlanıyor! Artık filmler için “beyazperde” yerine “dijital platform” kelimesini kullansak daha iyi olacak sanırım; çünkü Aslı Enver’in yeni filmi “Sen Yaşamaya Bak” Netflix’te izleyenlerle buluşacak!

blank

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Aslı Enver; Taff Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği “Sen Yaşamana Bak” filminde başrol karakteri canlandıracak. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç oturacak, senaryo ise Hakan Bonomo’nun kalemine emanet edildi! Aslı Enver’in yeni filmi için oldukça heyecanlıyız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz