Ali’nin İlk Ameliyatında Tansiyon Yüksek! Muhsin Herkesi Duygulandırdı: Mucize Doktor 60. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

26 Nisan 2021

Ali’nin İlk Ameliyatında Tansiyon Yüksek! Muhsin Herkesi Duygulandırdı: Mucize Doktor 60. Bölüm Fragmanı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor, 59. bölümü ile izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Amerikan yapımı The Good Doctor adlı dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelen fenomen dizinin 60. bölüm fragmanı yayınlandı.

Başrolünde Taner Ölmez’in oynadığı dizi, Ali adında savant sendromlu ve otizmli bir gencin doktor olma hikayesini konu alıyor. Küçük yaşta en sevdiği aile bireyi olan ağabeyini kaybeden Ali, içine kapanık bir çocuk olarak büyüyor. Ağabeyinden ona miras kalan oyuncak neşterden ilham alan Ali, tıp fakültesini birincilikle bitiriyor. Üstün zekasına rağmen iletişim kurmakta zorlanan Ali, çocukluğundan beri ona sahip çıkan Adil Hoca sayesinde, Berhayat hastanesine asistan olarak girmeyi başarıyor. Ancak Ali’nin durumu, hastanedeki doktorları ikiye bölüyor. Kimi zekasına hayran kalırken, kimi otizmli birinin cerrah olamayacağını savunuyor.

59. Bölümde Neler Oldu?

Yeni şef Muhsin, herkesi hizaya sokmaya karar vererek Nazlı’yı acile gönderdi, Ali’yi ise baş asistan yaptı. Kafasında bir kurşunla yaşayan Doruk, ameliyat olmayı reddetti. Artık Nazlı ile çalışamayacağına üzülen Ali, artan sorumluluğu ve Şef Muhsin’in sıkıştırmalarıyla bocalamaya başladı. Olup biten her şeyin içinde tek teselli Nazlı’nın yaklaşan doğum günüydü. Nazlı’sı için harika bir sürpriz hazırlayan Ali, ona evlenme teklif etti.

60. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Şef Muhsin’in babasını ameliyat etme görevi Ali’ye düşer. Bu ameliyat aynı zamanda ona uzmanlık getirecektir. Ameliyathaneye oldukça gergin bir şekilde giren Ali, bu ameliyatın altından başarıyla kalkabilecek midir?

Benzer Haberler

Ayşe Timur 27 Nisan 2021

mucize doktor ve çok çok seviyorum hep izliyorum mucize doktor her perşembe günü bizimle

Ayşe Timur 27 Nisan 2021

Mucize doktor ve çok çok seviyorum hep izliyorum mucize doktor her perşembe günü bizimle 🏹🖤🎯🐈

Yorum Yaz