Dizi Anlaşması Sonrası Buse Varol Tarzını Tamamen Değiştirdi! Sevimli Fenomen Gitti Yerine Bakın Kim Geldi?

Aleyna

3 Mayıs 2021

Dizi Anlaşması Sonrası Buse Varol Tarzını Tamamen Değiştirdi! Sevimli Fenomen Gitti Yerine Bakın Kim Geldi?

Ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi Buse Varol’u bir süredir sosyal medyada Burak ve Eliz’in sevimli annesi olarak görürken sonunda güzel oyuncu fabrika ayarlarına geri döndü. Yeni dizi anlaşması ile sahalara geri döndüm imajı veren Buse Varol’un yeni hali, hoş geldin!

Podyumlardan Setlere!

İlk kez 2012 yılındaki Miss Turkey yarışmasına katılarak podyumlara ayak basan Buse Varol bir süre mankenlik yaptıktan sonra asıl gönlünde yatanın bu olmadığını fark edenlerden. Çünkü Varol, mankenliğin akabinde oyunculuk dersleri alıp kendisini bu alanda geliştirmeye çalışır ve sonunda da başarır. Öyle ki Arka Sokaklar ve Payitaht Abdülhamit dizilerinde dahi izleme fırsatı bulduk kendisini. Fakat sonrasında setlerle arasına bir aşk, hızlıca bir evlilik ve iki çocuk sahibi olma halleri girdi güzel oyuncunun. Bu süre zarfında ise takipçilerinin karşısına genellikle çocuklarının annesi ve sevimli halleri ile çıktı.

Sırada Annelik Halleri

Hal böyle olunca bir zamanların modeli ve güzel oyuncusunu bir süre bu modun dışında görmeye başladık. Burak’a hamilelik… Ardından hamilelik sonrası. Eliz’e hamilelik ve ardından yeniden hamilelik sonrası… Bu süreçlerin ardından da tabi çocuklar için bir süre hep onların yanında olma halleri. Podyumların Buse’sini artık sosyal medyadan sadece anne sevimliliği ile görmeye alışmaya başlamıştık. Çocuklarla ilgili paylaşımlar, çocuklarla kucak kucağa paylaşımlar, çocuklarla alt alta üst üste paylaşımlar…Ama derken bir anda!!!!!

Setlere Dönüyorum Kararı İle Yeniden Doğan Buse

Geçtiğimiz gün menajeri ile imzaladığı anlaşmanın sonrasında ise Buse Varol bir anda sosyal medyada eski haline dönmeye başladı. Burak ve Eliz’in sevimli annesi de güzeldi elbet ama bu Buse daha bir cesur ve daha bir iddialı görünmüyor mu? Hatta Varol’un çok yakında Star TV’de ekranlara gelecek olan Kağıt Ev dizisine dahil olacağı haberi de hepimizi şaşırttı doğrusu. Sektöre bu kadar ara verdikten sonra Buse’nin dönüşü muhteşem olacak gibi görünüyor gerçekten. Kısa zamanda geçirdiği bu cesur ve iddialı dönüşümse cidden muazzam doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz