Müge Anlı’nın Kara Çarşambası! Saltanatı Elinden Alındı: Osman Bey “Tatlı Sert” Demedi Önüne Geleni Devirdi!

Aleyna

ATV

24 Haziran 2021

Müge Anlı’nın Kara Çarşambası! Saltanatı Elinden Alındı: Osman Bey “Tatlı Sert” Demedi Önüne Geleni Devirdi!

Ekranların sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert günlerdir elde etmeyi başardığı reyting rekortmenliğine bir ara vermek durumunda kaldı. Bu zorunlu arayı Müge Anlı’ya yaşatan ise başka bir rekortmen olan Kuruluş Osman dizisi.

Çarşamba’nın Fatihi

Ekranlara ilk geldiği gibi izlenme rekorları kıran ATV dizisi Kuruluş Osman dün akşam yine rakip tanımadı desek yeridir. Kendi kulvarında değerlendirdiğimizde Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar dizileri ile kapışan Kuruluş Osman dizisi rakiplerinin toplam reytinginden daha yüksek bir oranı yakalamış durumda. Sosyal medyada takipçilerin sürekli izledikleri Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde oynadıkları Sen Çal Kapımı 3.54’de kalırken henüz yeni başlayan Cam Tavanlar ise 2.32 bareminde kalmış durumda.

Kuruluş Osman Ona da Dur Dedi

kuruluş osman burak özçivit

Rakip diziler karşısında tartışmasız üstünlüğünü koruyan Kuruluş Osman dizisi en çok da Müge Anlı’nın rakamlarını etkiledi. Günlerdir birinciliği kimselere kaptırmayan, dizilere ya da Acun Ilıcalı’nın Survivor’una bile takılmadan birincilik koltuğunda oturan Müge Anlı, Kuruluş Osman’la beraber hiç alışık olmadığı bir düşüş yaşadı.

Epey Alışmıştı

En azından haftanın bugününe kadar gelen reyting tablolarına baktığımızda kayıpların ve mağdurların adalet aradıkları Müge Anlı ile Tatlı Sert karşılaştığı dizilerden de haberlerden de daha çok izlenen bir program olmayı başardı.

Son Cinayet Vakasının Etkisi

Müge Anlı

Özellikle bu hafta Necla ve Metin Büyükşen’in cinayet vakasını masaya yatıran Müge Anlı hayranları nefeslerini tutup olayın bağlanacağı yeri bekler durumdalar. Bundan üç yıl önce Konya’da gerçekleşen olayda Necla ve Metin Büyükşen çifti, evlerine gelen maskeli bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülmüşler. Programa katılan kızları Büşra Büyükşen ise başına aldığı bir darbe ile yaralanmış. Kaçmayı başaran saldırganı ve olayın gizli noktalarını çözmeye çalışan Müge Anlı ise bu olay sayesinde de izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başardı diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz