Müge Anlı’nın Öfkeden Deliye Döndüğü Anlar! “Alın Yayından” Dedi Ve Programdan Attı

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Müge Anlı’nın Öfkeden Deliye Döndüğü Anlar! “Alın Yayından” Dedi Ve Programdan Attı

Müge Anlı bugünkü Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı’nda tüm hatalarına ve ayıbına rağmen oğlu Sergen Uysal’ı savunmaya devam eden annesini programdan attı. Sergen’in annesinin oğlunun kötü muamelelerini savunmaya devam etmesi ve Sıla’nın ailesinden özür bile dilememesine karşılık öfkeden deliye döndü.

Müge Anlı 13 Yaşındaki Sıla’yı Savundu

13 yaşındaki Sıla’ya tecavüz iddiasıyla amcaoğlu Sergen Uysal gözaltına alındı. Bu gelişmelere rağmen Sergen Uysal’ın annesi ile Müge Anlı arasında gergin konuşmalar geçti. 25 yaşında başında saç kalmamış bir adam 13 yaşındaki kızla bunları yaşamamalıydı diyerek yapılan yanlışın altını çizdi. Sıla’nın annesi ile duygusal anların da yaşandığı programda Sergen Uysal’ın annesi seyircilerin de tepkisini çekti.

Senin Gibi Annenin Böyle Çocuğu

blank

Bugünkü Müge Anlı İle Tatlı Sert programında yaşanan gerilimli anlarda Müge Anlı herkesin bir dayanma sınırı vardır dedi. Müge Anlı 25 yaşındaki bir adamın 13 yaşındaki bir kız çocuğuna mesaj atamayacağını onu taciz edemeyeceğini söyledi. Hatta kızın ailesinden özür dilemeleri gerektiğini ve oğlunu savunmaması gerektiğini de ekledi.

Bi Başını Eğsin!

13 yaşındaki kız çocuğuna yapılan şeyin savunulamayacağını söyleyen Müge Anlı “Oğlunuza o terbiyeyi verecektiniz. Çocuk çocuktur. Senin kazık kadar oğlun 13 yaşında çocukla yazışamaz. Savunamazsın. Aileden özür dilemelisin. Bi başını eğsin” dedi. Yaşanan bu çirkin tacizi hala savunan anneyi en son alın yayından diyerek yayından attı.

Müge Anlı Bunu Daha Önce de Yapmıştı

blank

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı’nın sunucusu Müge Anlı’nın daha önce de bazı konuklarını yayından attığını biliyoruz. Hayatın içinden seçilen konuların yer aldığı program, yayına katılan tarafları olduğu gibi Müge Anlı’yı da gerebiliyor. Bu nedenle de yayın bitmeden bazı konuklarını atmışlığı var güzel sunucunun. Ama hakkını verelim, bugüne kadar haksız yere attığı bir konuğa da denk gelmedik açıkçası.

Benzer Haberler

Neslihan 5 Mart 2021

Hiç sevmiyorum bu müge anlı yı hiç😑

İsimsiz 5 Mart 2021

Müge abla haklı

Yorum Yaz