Alişan’ın Eşi Buse Varol’a Öğlen Yemeğinde Sürpriz Misafir: “Yakışıklı Bir Beyefendiyle Yemekteyim!”

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol’a Öğlen Yemeğinde Sürpriz Misafir: “Yakışıklı Bir Beyefendiyle Yemekteyim!”

Alişan’ın eşi Buse Varol, gördüğümüz kadarıyla Eliz’e ve ikinci kere anne olmaya bir hayli alıştı. İstanbul’da kafe ve restorantların da açılmasıyla birlikte, soluğu oğlu Burak’la bir restorantta alan güzel oyuncu; oğluyla güzel bir öğlen yemeğinin tadını çıkardı!

Buse Varol ve Alişan

Alişan ve Buse Varol Çifti Çok Seviliyor!

Instagram’ın en sevilen çiftlerinden olan Buse Varol ve Alişan’ın her yaptığı sosyal medya kullanıcı tarafından takip ediliyor. Hem ekranlarda hem de sosyal medyada çok sevilen Tektaş çiftinin bu kadar sevilmesinin elbette bir sebebi var. Bu sebeplerden biri, çok uyumlu bir çift ve aile olmaları! Abartıdan ve gösterişten uzak; gerçekten gün içinde yaptıklarını ya da gittiği yerleri paylaşan çiftimiz, pek çok Influecer çiftle karşılaştırıldıklarında çok daha samimi görünüyor.

Buse Varol ve Alişan

Bir diğer sebep ise, gerçekten de hayatlarında olan hiçbir şeyi takipçilerinden gizlememeleri. Alişan ve Buse Varol; hem Eliz’in hem de Burak’ın hamilelik ve doğum süreçlerini takipçileriyle an be an paylaştılar. Hatta Eliz’in doğum anı Alişan’ın Star TV’de sunduğu sabah programında yayınlandı. Instagram’da ise Eliz’i Alişan ve Buse Varol’un bazı akrabalarından daha önce gördük diyebiliriz.

Buse Varol, Eliz ve Burak

Bazı Influencerlar gibi çocuklarının yüzünü saklamak yerine, oldukça şeffaf hareket eden Tektaş çiftimiz; hem samimiyetleri hem sade hayatları hem de şeffaflıklarıyla pek çok sosyal medya kullanıcısının kalbini çelmeyi başardı. Hal böyle olunca güzel çiftimiz televizyon ekranlarında da, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor.

Buse Varol ve Alişan

Anne Oğul Öğle Yemeği Keyfi!

Bugün ise güzel oyuncu Buse Varol, İstanbul’da kafe ve restorantların açılmasıyla birlikte; oğlu Burak’la soluğu bir restorantta aldı. Güzel bir öğlen yemeğinin tadını çıkaran anne oğul, Instagram’da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi.

Buse Varol ve oğlu Burak

Buse Varol, Burak’ın yemek yediği bir anın fotoğrafını çekerek: “Yakışıklı bir beyefendi ile yemekteyim!” notuyla Instagram’da paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz