Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı Kelimenin Gerçek Anlamıyla “Korkuttu!”

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı Kelimenin Gerçek Anlamıyla “Korkuttu!”

Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola, Instagram paylaşımlarıyla yüzümüzü güldürmeye devam ediyor! Güzel oyuncu; enerjisi, yeteneği ve güzel yüzüyle herkeste pozitif etki yaratabilen şahane bir kadın.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar

Hele de Masumlar Apartmanı’nda bu kadar takıntılı ve kaotik bir karakteri canlandıran Ezgi Mola’yı geçtiğimiz yıllardan tanımasak; pozitif enerjisiyle herkesi etkileyen biri olduğuna inanmazdık açıkçası. Güzel oyuncu, Safiye karakterini oynamıyor adeta Safiye oluyor!

Ezgi Mola

Tabii Masumlar Apartmanı dizisinin tek yıldızı Ezgi Mola değil. Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu da en az Ezgi Mola kadar yetenekli oyuncular. Zaten öyle olmamış olsaydı, Masumlar Apartmanı bu derece sevilen ve izleyicileri ekran başına kilitleyen bir dizi olmazdı.

Dergi Kızı: Ezgi Mola!

Ancak bugün konumuz Masumlar Apartmanı değil, Ezgi Mola! Geçtiğimiz gün BeStyle dergisine kapak olan güzel oyuncu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaşıtlarından her zaman daha olgun olduğunu söyleyen Ezgi Mola, 15 yaşından beri çalışmak zorunda olduğunu anlattı: “Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve daha olgun bir insan yaptı. Herhalde, ‘Kendini beğenmiş’ demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, ‘Etraf ne der’ baskısı koydum kendime. Ama hiç gerek yok böyle otosansürlere”

Sevgilisini Korkuttu!

Ezgi Mola her ne kadar olgun bir insan olsa da; bizler onun eğlenceli ve neşeli karakterine gerçekten hayranız! Güzel oyuncu bu neşeli tavırlarını hiçbir zaman takipçilerinden ve sevenlerinden saklama gereği duymuyor. Mesela son olarak sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı gecenin bir vakti korkutan Ezgi Mola; o görüntüleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı birlikte yaşıyor. Hatta her fırsatta birbirlerini “ifşa” etmekten çekinmeyen çiftimiz bizlerle yeni bir video daha paylaştı. Sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı gece geç saatte korkutan Ezgi Mola, sevgilisinin tepkisini videoya çekmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz