Müge Anlı’ya Tatil Yok! Program Bitse de Onun Çilesi Bitmedi: Çalışmaya Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Müge Anlı’ya Tatil Yok! Program Bitse de Onun Çilesi Bitmedi: Çalışmaya Devam Ediyor!

Müge Anlı tatilde bile durmak bilmiyor. Sezen arası vermesine rağmen kayıpları bulmaktan vazgeçemeyen ünlü sunucu, kayıp kişiyi ailesine kavuşturdu.

müge anlı

Kendine has atarlı tavırları ve başarılı kariyeri ile hepimizin kalbinde taht kuran Müge Anlı, tartışmasız Türkiye’nin hem en sevilen hem de en güvenilir isimlerinden biri. Marmara Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Dobra Dobra isimli magazin programı sunan güzel sunucu, ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert tartışma programının sunuculuğunu üstlendi. Senelerdir programında kayıpları bulan ve esrarengiz olayları açığa çıkarmak için çalışan Müge Anlı, sezon arasında bile kavuşturmaya devam ediyor.

Sevgi İzi’ne Tatil Yok

Bu sezon oldukça yoğun ve stresli bir sezon geçiren Müge Anlı, görkemli bir organizasyon ile programına ara vermiş ve tatile çıkmıştı. Ancak ünlü sunucu ve ekibi tatilde bile durmak bilmiyor.

müge anlı

Bildiğini gibi Müge Anlı bir süre önce Sevgi İzi projesini hayata geçirmişti. Ailesinde zihinsel engelli, alzheimer gibi rahatsızlığa sahip olan ve bu kişinin kaybolmasından endişe duyan kişiler Müge Anlı’ya başvurarak bir numara alır. Bu numara ise kaybolmasından endişe duyulan kişinin bileğine işlenir. Kayıp kişinin bileğindeki numarayı görenler ise polise Sevgi İzi’ni bildirerek kayıp kişiyi ailesine kavuşturabilir. Böylece Sevgi İzi, aile bireylerini koruyabilir.

müge anlı

Müge Anlı programı tatile girse de Sevgi İzi tatile girmedi. Ordu’da yaşayan 41 yaşındaki Ferhat Altay, evinden kilometrelerce uzakta Samsun’da bulundu. Altay, ailesine Sevgi İzi sayesinde kavuştu.

10 Parmağında 10 Marifet

Başarılı gazeteci Müge Anlı, müzikteki yeteneği ile de göz dolduruyor. Özellikle Türk Sanat Müziği ile oldukça ilgili olan ünlü sunucu, şarkı söylediği anları sık sık sosyal medya hesabından da paylaşıyor. Sesi ile hepimizi büyüleyen Müge Anlı programın sezon finali yemeğinde de mikrofonu eline aldı. Kıskanırım Seni Ben’i seslendiren Müge Anlı sosyal medyada olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz