Müge Anlı’nın Sezon Finali Acun Ilıcalı’ya Yaradı: “Kavga Gürültüyle” Yine Sonunda İstediğini Aldı! Yüzler Gülüyor…

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Müge Anlı’nın Sezon Finali Acun Ilıcalı’ya Yaradı: “Kavga Gürültüyle” Yine Sonunda İstediğini Aldı! Yüzler Gülüyor…

Yazın birbirinden renkli ve eğlenceli yapımları kanlı reyting savaşları için mücadele ederken zirveyi hiç beklemediğimiz biri kaptı. Reytinglerin 1. sırasındaki o proje, herkesi çok şaşırttı.

masterchef

Yaz ayları yaklaşırken sezon boyu merakla takip ettiğimiz dizilere veda etmenin hüznünü yaşarken bir yandan da yepyeni yaz yapımlarının heyecanı ile dolup taşıyoruz. Yıldız kadroları ve iddialı senaryoları ile yaz dizilerini ve eğlenceli programlarını görücüye çıkaran kanallar, zirve için birbirleri ile kıyasıya mücadele etmeye başladı bile. Cam Tavanlar, Baht Oyunu, Aşk Mantık İntikam, Ada Masalı gibi yaz yapımları büyük bir ilgi ile takip edilirken hem reyting zaferi beklemediğimiz bir yerden geldi.

Masterchef Bu Sezon da Fırtınalar Estiriyor

Sezon boyu birbirinden başarılı diziler ve programlar ile liderliğini koruyan Tv8, yaz aylarında da izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Sezonlardır yazımızı keyiflendiren Masterchef, şüphesiz bu sezonun da en sevilen programlarından biri olacak gibi duruyor.

masterchef

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun şefliğini üstlendiği Masterchef Türkiye, dün yayınlanan yeni bölümü ile en çok izlenme oranı alarak zirveye yerleşti. Fox Tv ekranlarında yayınlanan iddialı rakibi Şef Akademi’yi bir süre daha reyting savaşlarında yenecek gibi. Yazın hangi programlar ünlerine ün katacak, hangi diziler ise yeni sezona çıkamayacak izleyip göreceğiz. Buradan Masterchef’i tekrar tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Şefler Birbirine Girdi

masterchef

Masterchef’in sevilen şefleri Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu Instagram’da ananas yüzünden birbirine girdi. İtalyan yemekleri konusunda hassaslığı ile bilinen İtalyan şef Danilo Zanna, pizzaya ananasın yakışmadığını savundu. Somer şef ise pizzaya ananas konulması gerektiğini savununca ortalık karıştı. Şeflerin programda başlayan sevimli tartışmaları sosyal medyada da devam etti. Sizce hangi taraftasınız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz