Eniştemiz Geri Döndü: Şeyma Subaşı ve Kankaları Meedo’yu Sansürlese de Türk Stalkerlardan Kaçamadılar!

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Eniştemiz Geri Döndü: Şeyma Subaşı ve Kankaları Meedo’yu Sansürlese de Türk Stalkerlardan Kaçamadılar!

Şeyma Şubaşı ve Meedo arasında olup bitenler magazin gündemine damga vurdu! Geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran çift, bugün nihayet barıştı. Her ne kadar sansürlerle olayı örtbas etmeye çalışsalar da gerçekler Türk stalkerların gözünden kaçmadı!

Tam Aşkı Bulmuştu Ki…

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra Meedo ile aşkı yeniden buldu. Evlenmeye karar veren ve evlenmeden Meedo’ya kocam diye hitap eden Şeyma kızımız, aşkı uğruna “Olmaz” dediklerini bile yaptı. “Evlenmeden çocuk olmaz” şeklinde kesin konuşan Şeyma Subaşı, bunu söyledikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu, hatta düğünü de bu yüzden ertelediklerini duyurdu.

blank

Ancak Subaşı, kısa bir süre sonra stresten bebeğini kaybettiğini söyledi. Hatta hemen ardından ayrılık bombasını patlattı. Olaylar böyle gelişince ortaya Meedo’nun çocuk istemediği, Şeyma’nın bebeğini aldırdığı, ilişkinin de bu sebeple sonlandığı iddiaları atıldı. Konu Şeyma Subaşı olunca iddialar biter mi? Bir başka dedikoduya göre ise Meedo enişte hakkında çıkan dolandırıcı iddiaları gerçekti ve Şeyma kızımız büyük aşkını bu yüzden bıraktı.

Önce Acun’a Koştu Sonra Meedo’yla Barıştı!

blank

Ortalık çalkalanadursun, Şeyma Subaşı sessizliğini asla bozmadı! Ayrıldıklarını doğrulasa da sebepleri hakkında “Bize kalsın” demekle yetindi. O sırada dedikodulara eski eşi Acun Ilıcalı da karıştı. İddialara göre Şeyma Meedo’dan ayrılınca Acun’u ağlayarak aradı ve “Bizi buradan aldır ya da bir ev tut” şeklinde yardım istedi.

blank

Aynı gün Acun’un kızı ve Şeyma Subaşı için 150 bin dolar vererek bir villa kiraladığı haberi yayıldı. Şeyma kızımızın yeni evinden paylaştığı “Huzur” storyleri de bu iddiaları doğruladı. Hepimiz ayrılık acısını bir kenara koyarak partilemeye başlayan Şeyma kızımızın yeni aşk bombasını beklerken, o Meedo ile barışarak hepimizi şaşırttı.

Türk Stalkerlara Sansür İşlemez!

blank

Yatta kankaları ile birlikte partileyen Şeyma Subaşı’nın arkadaşlarından biri sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Meedo’nun yüzü sansürlense de, gerçek stalkerların gözünden kaçmadı. Diğer görüntülerde anlaşıldı ki Meedo ve Şeyma barıştı!

blank

Ancak hala biraz tatsız oldukları göze çarpan çift hakkında bir de yazışma ortaya çıktı. O yazışmaya göre Saad, Meedo ve Şeyma’yı barıştırdı. Çift Şeyma’nın doğum gününü birlikte kutlayamadıkları için hemen yeni bir parti planlamaya başladı. Aynı kaynaktan gelen bilgiye göre de Meedo eniştemiz ayrılık kararından sonra yüzük de dahil olmak üzere Şeyma’ya verdiği hiçbir hediyeyi geri almadı!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz