Sevgilileri Büyürken O Küçülüyor: Serenay Sarıkaya Hakkında Ortaya Atılan Bu İddia Sosyal Medyayı Karıştırdı! Yoksa…

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2021

Sevgilileri Büyürken O Küçülüyor: Serenay Sarıkaya Hakkında Ortaya Atılan Bu İddia Sosyal Medyayı Karıştırdı! Yoksa…

Sosyal medya bu iddia ile çalkalanıyor. Henüz 30 yaşına bile gelmeyen Serenay Sarıkaya Wikipedia’daki yaşını mı küçültünce ortalık iyice karıştı.

serenay sarıkaya-melis sezen

Tescilli güzellerimizden Serenay Sarıkaya şüphesiz Türkiye’nin en hem güzelliği hem kariyeri hem de özel hayatı ile en çok konuşulan kadınlarından biri. Henüz çok genç yaşlarda ekran kariyerine başlayan ünlü oyuncu Adanalı ile büyük bir çıkış yapmıştı. Farklı aurası ve karizması ile izleyenleri büyüleyen Sarıkaya’yı ardından Yer Gök Aşk, Lale Devri, Medcezir, Fi gibi yapımlarda izlemiştik. En son Alice müzikali ile izleyicisinin karşısına çıkan Serenay Sarıkaya bir süredir ekranlardan uzak olmasına rağmen gündemden düşmüyor.

serenay sarıkaya-melis sezen

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşktan sonra iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı söylenen Serenay Sarıkaya, özel hayatı ile uzun süre konuşulmuştu. Aşk iddialarını yalanlayan ünlü oyuncu şimdilerde bambaşka bir iddia ile magazin gündemini karıştırdı. Hem sosyal medya hem de Ekşi Sözlük bu iddiayı konuşuyor.

Wikipedia’da Yaşını mı Küçülttü?

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde yeni yaşına girmişti. Ancak Erol Köse Instagram hesabında Serenay Sarıkaya’nın yaşını küçülttüğünü iddia etti. 30’una girmeden doğum tarihini değiştirdiği iddia edilen Sarıkaya, Ekşi Sözlük’te de büyük olay oldu. Eski röportajlarında 91 doğumlu olduğu belirtilen Serenay Sarıkaya, internette şu an 92 doğumlu olarak gözüküyor.

serenay sarıkaya-melis sezen

Yaş küçültme iddiası sadece Serenay Sarıkaya için ortaya atılmadı. Ekşi Sözlük’teki bir kullanıcı Melis Sezen’in de aslında ilk çıktığında 93 doğumlu olduğunu ama Sadakatsiz’e dahil olmasıyla doğum yılını 97 yaptığını öne sürdü. Olay sadece bir hatadan mı ibaret yoksa iddia edildiği gibi ünlü oyuncuların bilgisi dahiliğinde mi değişim oldu ilerleyen günlerde açığa çıkacaktır. Serenay Sarıkaya’nın buradan doğum gününü tekrar kutlarız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz