Esra Erol ve Müge Anlı Rekabetinde ATV Kararını Verdi! Bayram Boyunca Yayınlanmayan Müge Anlı Kaldırıldı mı?

Aleyna

ATV

16 Mayıs 2021

Esra Erol ve Müge Anlı Rekabetinde ATV Kararını Verdi! Bayram Boyunca Yayınlanmayan Müge Anlı Kaldırıldı mı?

ATV’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ve Esra Erol arasındaki kıyasıya rekabet devam ederken; Ramazan Bayramı boyunca Esra Erol’un yayında olmasına rağmen Müge Anlı’nın ekranda olmaması kafaları karıştırdı.

Bildiğiniz gibi Esra Erol ve Müge Anlı arasında yaşanan soğuk savaş her geçen gün daha derinleşiyor! Canlı yayınlarda isim vermeden birbirlerine laf çarpmaktan geri durmayan gündüz kuşağı kraliçelerimiz aslında geçmişte oldukça iyi anlaşıyordu. Ancak Esra Erol’un Müge Anlı’ya rakip olarak gelmesi durumları tersine çevirdi.

Esra Erol

Şimdi Kanlı Bıçaklılar!

Bildiğiniz gibi uzun yıllar evlilik programları yapan Esra Erol; ilk olarak Flash TV’de “Desti İzdivaç” programıyla karşımıza çıktı. Kısa sürede Türkiye’nin en sevilen programlarından biri haline gelen “Desti İzdivaç” Flash TV’den sonra başka kanallara da transfer oldu. Esra Erol ve ekibi yıllar boyu farklı kanallarda ve farklı isimlerde evlilik programı yaparak binlerce kişiyi evlendirmeyi başardı.

blank

Hatta uzun yıllar evlilik programı sunan Esra Erol; 2010 yılında şimdiki eşi Ali Özbir’le ATV ekranlarında canlı yayında evlenerek bir ilke imza attı! Evliliğini, hayatını, arkadaşlıklarını ve çocuklarını dahi ekran başındaki seyircilerinden sakınmayan güzel sunucumuz yıllar içinde televizyon ekranlarına iyice alıştı. Ancak 4 sene önce RTÜK’ten ani bir karar geldi ve evlilik programları tek gecede yasaklandı!

blank

Bayramda Müge Anlı Yoktu!

Bu yasağın ardından Müge Anlı’nın konseptine geçen Esra Erol ve ekibi zamanla, dedektifçilik yapmayı da öğrendi ve aileleri buluşturmaya, kayıp kadınları bulmaya başladı. Ancak bu süre zarfında Müge Anlı’nın programı Esra Erol’la kıyaslanmaya başlayınca Müge Anlı bu duruma tepkisini koydu! Başka programlarla kıyaslanmak istemediğini söyleyen ünlü sunucu laf arasında Esra Erol’un programına laf çarpmadan da duramadı.

blank

Bu olayın ardından ise Esra Erol’dan Müge Anlı hamlesi geldi. Müge Anlı’nın stüdyoda yaşanan kavgalara tepki göstermemesini eleştiren Esra Erol üstü kapalı bir şekilde Müge Anlı gibi bir kadın olmadığını söyledi! Esra Erol ve Müge Anlı arasında yaşanan tartışmalar devam ederken; Perşembe ve Cuma günü Müge Anlı’nın ekranda olmaması seyircilerin gözünden kaçmadı!

Esra Erol ve Müge Anlı

Ramazan Bayramı nedeniyle yayın yapmayan Müge Anlı’nın seyircileri isyan ederken; Esra Erol’un programının bayram günlerinde de ekranda olması dikkat çekti. Acaba ATV Müge Anlı ve Esra Erol arasında bir seçim mi yapacak?

Benzer Haberler

Ozden 17 Mayıs 2021

😃Allah aşkına ikisinin proqrami kiyaslana bilirmi?evinden bıkan karısını kocasını aldatan kocasını bırak çocuklarını bırakan bawqa adamlarla kaçanların hepsi Esra Erol proqraminda 😃rezillik diz boyu bide oturmuw ahlak dersi geçiyor orada.kadin çocuğu bırakmış kacmiw birisine sutudyada nigahlarini kiydiricakmiw

Ertuğ 18 Mayıs 2021

Müge Anliyla. Esra Erol programlari kıyaslanamaz. kaldiki Esra hanımın programı ailece oturup izlenilecek bir program değil kimin eli kimin cebinde belli değil. Müge Anlı bir sürü cinayeti çözdü ve kaç kişide itiraf etti Esra Erol hanimda insan olarak çok seviyoruz .ama Müge Anlı Tek eşi yok Allah hepinizin korusun. Üç günlük dünyada kırmaya kırılmaya gerek yok Allah’a emanet olun

Aytən 18 Mayıs 2021

heç bu proqramlar müqayisə oluna bilərmi əlbəttə ki yox Müge Anlı bizim ən sevimlimizdirAtv onu seçməzsə çox seyircisini itirər

Yorum Yaz