Mükemmel Annelik Baskısına Karşı Çıktı! Bergüzar Korel Oğlu Han’la “Kafasına Göre” Oynadığı Anları Paylaştı

Dilek

Haberler

20 Mart 2021

Mükemmel Annelik Baskısına Karşı Çıktı! Bergüzar Korel Oğlu Han’la “Kafasına Göre” Oynadığı Anları Paylaştı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, “mükemmel annelik” baskısına karşı çıktığı bir paylaşım yaptı. Sonra da oğlu Han’la keyifli anlarını paylaştı.

Bergüzar Korel Halit Ergenç

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel, 2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç’le evlenmişti. Mutlu çift, 2010 senesinde de ilk çocukları Ali’ye kavuştu. Ali, gözümüzün önünde büyüyen ünlü çocuklarından olmadı. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, ilişkilerini olduğu kadar Ali’yi de meraklı gözlerden uzak tuttular.

Bergüzar Korel Halit Ergenç Ali

Ama ara ara yaptıkları Instagram paylaşımlarından ve anlatılanlardan, çiftin Ali’yi birbirlerine destek olarak ve sevgiyle büyüttükleri belliydi. İkinci çocuk planlarından zaman zaman bahseden çift, bu planı Ali’nin doğumundan 10 sene sonra uyguladı!

Pandemiyle Yaşıt Bir Bebek

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in ikinci çocukları Han, pandemiyle yaşıt bir bebek oldu. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde doğan Han, hastaneden eve geldi ve uzun bir süre daha evden çıkamadı! Bergüzar Korel, o günü Instagram’da hayli duygusal bir şekilde anlattı.

Han’ın doğumundan beri sadece oğluyla ilgilenen Bergüzar Korel, oğluyla paylaşım yapma taraftarı değil. Ama sık sık çocuk yetiştirmeye dair düşüncelerini ve önerilerini paylaşıyor. Dün de “mükemmel annelik” baskısına dair düşüncelerini paylaşmıştı.

“Anneyiz, baş öğretmen değil”

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel, “emzirme faşizmi” başlıklı bir gönderiyi paylaştı ve “Mekanik, mükemmel anne olma yarışının başlangıç noktası budur” dedi.

Bergüzar Korel story

Her şeyin kursunu yaptılar. Midem bulanıyor artık. Anneyiz, baş öğretmen değil” diyen Bergüzar Korel, sonra da oğlu Han’la geçirdiği keyifli bir sabahı paylaştı.

“Hep dip dibe olmalıyız”

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel, Han’la kafasına göre oyunlar oynadığı ve eğlendikleri anları paylaştı. Han’ı belki de ilk kez bu kadar uzun uzun seyretme şansı bulduk! Bu keyifli oyun anlarına kedileri de eşlik etti.

Ünlü oyuncu, “Hep dip dibe olmalıyız” notuyla takipçilerini duygulandırdı. Umarız, bu mutlu aile birbirinden hiç kopmaz ve mutlu mesut yaşamaya devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz