Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel’in Fenomen Ablası Gamze Erçel’den Göğüs Dikleştirme Operasyonu

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel’in Fenomen Ablası Gamze Erçel’den Göğüs Dikleştirme Operasyonu

Sen Çal Kapımı dizisindeki Eda karakteriyle gönlümüzde taht kuran Hande Erçel’in güzeller güzeli ablası Gamze Erçel’in estetik operasyon geçirdiği öğrenildi. Ünlü isim, Prof. Dr. İsmail Kuran’a sessiz sedasız meme dikleştirme ve liposuction ameliyatı oldu.

gamze erçel-hande erçel

Gamze Erçel Instagram’ın en popüler kadınlarından biri. Attığı her adım adeta olay olan ünlü ismin Instagram’da tam 3.4 milyon takipçisi var. Her paylaşımı binlerce yorum ve beğeni alan Gamze Erçel, güzelliği ile de dikkat çekiyor.

gamze erçel-hande erçel

Estetik operasyonlarıyla sık sık gündeme gelen iki kardeş ne olursa olsun sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri. Beraber sık sık fotoğraf paylaşan Gamze Erçel ve Hande Erçel adeta Instagram’ı kasıp kavuruyor.

Estetik Yorumları Bitmiyor

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Hande Erçel’in geçirdiği estetik operasyonlarda sürekli gündemde. Badem gözü estetiği, bişektomi, elmacık, dudak ve çene dolgusu yaptırdığı iddia edilen ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi, sosyal medyada epeyce konuşuluyor.

gamze erçel-hande erçel

Hatırlarsanız, 2019 yılında Caner Yıldırım ile dünyaevine giren ve aynı sene kızı Aylin Mavi’yi kucağına alan Gamze Erçel, oyuncu kardeşi Hande Erçel ile pozunu paylaşmıştı. Ayna karşısında çekilen karelerini Instagram’ın hikaye bölümünden yayınlayan Gamze Erçel, “Onun güzelliğini görünce kendimi çekemedim” notunu düşmüştü. Bu fotoğraf sonrasında sosyal medyada Hande Erçel’in geçirdiği estetik operasyonlar hakkında pek çok yorum yapıldı.

Gamze Erçel de Oyunculuğu Denemiş

Güzel fenomen Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezun olmuş. “Tekstil alanında yeni mezun birisi olarak farklı yollar çizmem gerekiyordu” diyen Gamze Erçel, Hande Erçel’in menajerinin teklifi üzerine Umuda Kelepçe Vurulmaz projesinde yer almış.

gamze erçel-hande erçel

Oyunculuğun ona göre bir meslek olmadığını dile getiren Gamze Erçel, “Oyunculuk mesleğini deneyimlemiş birisi olarak öncelikle bu sektörde çalışan herkese çok saygı duyuyorum. Gerçekten çok kolay değil, tabi her mesleğin zorluğu var ama oyunculuk ciddi anlamda sabır gerektiriyor.” diye ekliyor.

Benzer Haberler

Yiğit Muhammed DERLİ 18 Mart 2021

Allah anasına babasına bağışlasın Allah kalbinize Allah iyilerle karşılaştırsın Allah kötüye karşılaşmayı nasip etme

Yorum Yaz