Murat Boz Terk Edildi! Aşığının Son Sözleri Yürekleri Burktu: Hoşçakal Şimdi Vefasız Yar!

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Murat Boz Terk Edildi! Aşığının Son Sözleri Yürekleri Burktu: Hoşçakal Şimdi Vefasız Yar!

Ünlü şarkıcı Murat Boz, ünlülerin 20’li yaşlara ait fotoğraflarını paylaştığı akıma katıldı. Paylaştığı fotoğrafına birçok yorum yapılan Boz, bir de terk edildi!

Gözle Üzerinde!

Sesiyle olduğu kadar, yakışıklılığı ile de büyüleyen ünlü şarkıcı Murat Boz’un hayranları düşündüğümüzden de fazla! Yıllardır O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda görmeye alıştığımız ünlü şarkıcının sosyal medya hesapları, hayranlarının yakın takibi altında.

Her Adımı Olay Oluyor!

Hal böyle olunca Murat Boz’un her adımı, her paylaşımı olay oluyor. Sanki bütün hayranları her an onu gözetliyor. Geçtiğimiz haftalarda yaklaşık 2 yıl önce ayrıldığı sevgilisi Aslı enver ile aynı emojiyi kullanarak yaptığı bir paylaşımdan dolayı, ‘Aslı Enver ve Murat Boz barıştı’ şeklinde dedikodulara maruz kalan şarkıcı, sessiz kalmayı tercih etmişti.

Konu ile ilgili açıklama ise Aslı Enver’den gelmişti. ‘Şu an yalnızım ve bir süre böyle kalmayı düşünüyorum. Böyle çok mutluyum.’ şeklinde açıklama yapan Enver, akıllardaki soru işaretlerini sildi.

“Hadise de Kaan da Arkadaşımdır”

Sürekli takip altında olan ünlü şarkıcı Murat Boz, geçtiğimiz günlerde bambaşka bir dedikodu kazanına düştü. Hadise hakkında çıkan yasak aşk dedikodularından sonra, Hadise’nin, Murat Boz’un evinden çıkarken görüntülendiği iddia edildi. Olayla ilgili açıklama yapan Murat Boz, “Bir haberi yaparken o kişinin bir ailesi var bir erkek arkadaşı var diye düşünmeden hareket etmek bana çok zalimce geliyor. Karşı blokların birinden, benim oturduğum site sakinlerinden birine ait minibüsü çekip haber yapmışlar. Bavullar, makromsu poşetlerden falan bahsediyorlar. Akıl alır gibi değil. Karşı blok sakinlerinin site içini fotoğraflamasına mı yanayım, inanıp sormadan, soruşturmadan haber yapanlara mı yanayım bilemedim. Hadise de Kaan da arkadaşımdır. Kadına şiddete hayır!” ifadelerini kullandı.

Şimdi de Terkedildi!

Dedikodu girdaplarında kaybolmaktan kendini alamayan ünlü şarkıcı Murat Boz, bu gün de terkedildi. 20’li yaşlar akımına uyan Boz, sosyal medya hesabında o yaşlara ait bir fotoğrafını ‘Nur yüzlüm adlı çalışmamız’ notuyla paylaştı. Takipçilerinin beğeni ve yorum yağdırdığı paylaşıma en bomba yorum bir hayranı tarafından yazıldı. Murat Boz, bir yorumla terkedildi!

Murat Boz’un fanatik bir hayranı olduğunu tahmin ettiğimiz kullanıcı, ünlü şarkıcının fotoğrafının altına “Bu sefer konu beni aldatmanla ilgili değildi. Şunu unutma aldatmak yalnızca ilişki içinde olunan sevgiliyle olmaz, ruhende olur. Travma bendeki, büyük travma! Hoşçakal şimdi Vefasız Yar” şeklinde yorum yaptı. Murat Boz’un henüz bu terkedilişten haberi olmadığı için bunalıma girmediğini tahmin ediyoruz. Belki de ünlü şarkıcı haberimiz vesilesiyle konudan haberdar olup işleri düzeltmeyi başarır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz