Şeyma Subaşı’ dan Bu Sefer de Mütevazilik Dersi! Minnettar Ol, Mütevazi Ol, Herkesle Paylaş

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Şeyma Subaşı’ dan Bu Sefer de Mütevazilik Dersi! Minnettar Ol, Mütevazi Ol, Herkesle Paylaş

Kimilerine göre zenginliğe olan düşkünlüğü ile kimilerine göre de güzelliğiyle bilinen Şeyma Subaşı sosyal medyadan sürekli paylaşım halinde. Bugün de takipçileri için küçük bir hayat dersi vermiş. Ve tabii olmazsa olmaz sevgili pozları ile yine karşımızda olan Şeyma Subaşı’nın mütevazilik mesajı neymiş bakalım.

Pazar Kahvaltısını Özel Aşçı Hazırlayan Mütevazi Güzel

Şeyma Subaşı Instagram hesabından yaptığı yukarıdaki paylaşımında takipçilerine bir de tavsiyelerde bulunmayı ihmal etmedi. Eğer şanslıysanız hayat hazinelerle dolu diyen Subaşı minnettar olun, mütevazi olun ve onları herkesle paylaşın dedi. Yorumda eve gelen aşçının lezzetli yemekler hazırladığını söyleyen ünlü güzele takipçiler de yorum yazmakta geç kalmadı. Bazı takipçiler fotoğrafları beğendiğini ifade ederken kimileri de kahkaha emojili “Her pazar aşçı geliyormuş” yorumunda bulundu.

Arkadaşlarla Brunch Yapma Fikrine Kapıldım

Bir yandan da sevgilisi Mısırlı Mohammed Al Saloussi’ ye kendi kültürünü öğretmeye çalışan Şeyma Subaşı “Bizim kültürümüzde aile ve arkadaşlarla aynı masada yemek kutsaldır” dedi. Buradan yola çıkan Şeyma öncelikle arkadaşlarıyla haftalar önce bir brunch keyfi yapmaya karar vermiş. Bundan çok mutlu oldukları için de neden bunu gelenek haline getirmiyoruz demişler. Gelenekselleşen hafta sonu brunchları içinse bazı takipçiler “biz de işte uğraşıyoruz korona morona” diyerek korona tedbirlerinin Şeyma Subaşı’na hiç uğramadığından yakındı. Brunch buluşmaları için “yeni nesil altın günü” diyenler de olmadı değil.

Mısırlı Milyarder Sevgili İle Alıştığımız Pozlar

blank

Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarında sevgilisi Meedo ile yayınladığı fotoğraflarla da çok konuşuluyor. Çifti artık sarmaş dolaş ya da öpüşürken görmeye hepimiz alıştık. Hatta Şeyma Subaşı’nı tek gördüğümüzde şaşırıyoruz. Takipçilerini fazla meraklandırmak istemeyen Şeyma Subaşı neyse ki bugünkü paylaşımında sevgilisi ile bildik pozlarını yayınladı Mutluluktan olsa gerek Meedo’nun kucağında gördüğümüz Şeyma da oldukça keyifli ve mutlu görünüyor ayrıca.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz