Demet Akalın ve Alişan Kankagillerin Reyting Totemi Sizi Çok Şaşırtacak: “Reyting Uğuru İçin…”

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Demet Akalın ve Alişan Kankagillerin Reyting Totemi Sizi Çok Şaşırtacak: “Reyting Uğuru İçin…”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve kankası Alişan, bildiğiniz gibi Star TV’de beraber sabah programı sunuyorlar. Bir dönem araları bozuk olan kankagiller barışarak eski samimiyetlerini tekrar yakalamayı başardı. Zaten sundukları sabah programında da ne kadar uyumlu olduklarına bizler de şahit oluyoruz.

Alişan ve Demet Akalın

Stüdyoda canlı yayın esnasında ve özellikle de kamera arkası, kuliste her zaman eğlenceli anlar yaşayan ikili; hem kendileri eğleniyor hem de o anları Instagram hesaplarından paylaşarak takipçilerinin yüzünü güldürüyor.

Sette “Pantolon Krizi”

Örneğin, dün canlı yayın sonrasında kulislerine giden Demet Akalın ve Alişan bizlere ne kadar eğlendikleri bir kez daha kanıtlamış oldu. Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un kamerasına yakalanan Alişan, hışımla kulisinden çıkıyor.

Alişan ve Demet Akalın

Ancak Alişan’ın pantolonunun yırtık olduğunu görüyoruz, ünlü türkücü de bu duruma isyan ederek “Şarkıcı mıyız başka bir şey miyiz belli değil” diyor ve ardından tekrardan kulisinin yolunu tutuyor. Tabii arkadan da Demet Akalın’ın ve set çalışanlarının kahkahaları da eksik olmuyor. Alişan ve Demet Akalın’ın kendi aralarında bir goygoy çevirdikleri bariz ortada ama bunu bizlere de yansıtmalarını çok seviyoruz! Bu arada “Pantolon” krizinin detayları için:

Demet Akalın ve Alişan’dan Reyting Totem’i

Tabii kankagillerin aralarında döndürdükleri tek goygoy elbette bu “pantalon” krizi değil. Alişan ve Demet Akalın’ın programında reytingler oldukça istikrarsız ilerliyor. Hatta düşük reytingler yüzünden programın kaldırılacağı iddiaları bir süre gündemi meşgul etmişti.

Fakat geçtiğimiz hafta Gülben Ergen’in programa konuk olmasıyla yükselen reytingler hem Demet Akalın’ı hem de Alişan’ı oldukça umutlandırmış ve mutlu etmiş olacak ki; ikili reyting için “totem” yapmaya başlamışlar! Demet Akalın ve Alişan yüksek reyting aldıkları gün giydikleri kıyafetleri tekrar giyerek; kendilerince “totem” yapmaya çalışmışlar. Bakalım kankagillerin totemi başarılı olacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz