Mutlu Haberle Çaresizlik Bir Nebze Olsun Dindi! Esra Erol’un Günler Sonra Yüzü Güldü

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2021

Mutlu Haberle Çaresizlik Bir Nebze Olsun Dindi! Esra Erol’un Günler Sonra Yüzü Güldü

Türkiye’nin en sevilen isimlerinden olan Esra Erol sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Ünlü sunucudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Son zamanlarda zor günler yaşayan Erol, sevincini paylaşınca magazin gündemine bomba gibi düştü.

Esra Erol-mete gazoz

Ekranların gülen yüzü Esra Erol televizyon ekranlarında olduğu kadar sosyal medyada da çok konuşulmaya devam ediyor. Samimiyeti, güzelliği ve iyilik dolu kalbiyle tüm ülkenin kalbinde taht kurmuş olan ünlü sunucuyu ekranlarda ilk kez oyuncu olarak görmüştük. Cennet Mahallesi, Çemberimde Gül Oya gibi önemli projelerle kariyerine başlayan Erol, oyunculuğu bir kenara bırakarak sunuculuk yapmaya başladı.

Esra Erol-mete gazoz

Flash Tv ile başlayan sunuculuk kariyerine Star Tv, Atv, Fox Tv gibi kanalları da ekleyen Esra Erol, özellikle izdivaç programları ile kendine başarılı bir kariyer yolu çizdi. Sektörün en önemli simalarından biri haline gelen güzel sunucu, evlilik programları yasaklansa da bambaşka bir formatta bizleri ekran karşısına kilitlemeye devam ediyor.

Sonunda Yüzü Güldü

Sezon boyu adeta Survivor’u yaşadıktan sonra yorgunluk ve stres atmak için eşi Ali Özbir ve sevimli oğulları ile tatile çıkan Esra Erol’un ne yazık ki yüzü bir türlü gülmedi. Ülkesini çok seven ve yaşanan kötü olaylara karşı çok duyarlı olan Esra Erol, önce Tuz Gölü’nde ölen bebek flamingolar için sonra da ülkemizin dört bir yanını cehenneme çeviren orman yangınları için derin üzüntüsünü dile getirdi. Sosyal medyada duygularını paylaşmaktan çekinmeyen Erol’a sevdikleri de destek vermeyi ihmal etmedi.

Esra Erol-mete gazoz

Son zamanlarda üst üste aldığı kötü haberlerle boğuşan Esra Erol’un yüzü sonunda güldü. Tokyo Olimpiyat Oyunları’ndan altın madalya ile dönen genç sporcu Mete Gazoz’un başarısını kutlayan Esra Erol, mutluluğunu sosyal medyadan dile getirdi. Esra Erol’un gurur dolu mutluluğu ise sosyal medyada olay oldu. Biz de buradan Mete Gazoz’u gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ediyor ve yaşadığımız zor günlerde bize bu gururu ve mutluluğu yaşattığı için teşekkür ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz