Yine Herkesin Foyasını Ortaya Çıkardı! Daha Önce Seda Sayan ve İrem Derici’ye Sataşan Lerzan Mutlu’dan Şok Sözler

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2021

Yine Herkesin Foyasını Ortaya Çıkardı! Daha Önce Seda Sayan ve İrem Derici’ye Sataşan Lerzan Mutlu’dan Şok Sözler

Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, son günlerde ünlülerin kirli çamaşırlarını ortaya dökmekle meşgul. Dün de yangın konusundaki samimiyetsizlikleriyle ilgili bazı isimlere taş attı!

Lerzan Mutlu

Lerzan Mutlu, son dönemde şarkıcılık ve sunuculuk performansından çok sansasyonel olaylarla anılıyor. Dobra açıklamalarıyla diğer ünlü isimlere kök söktüren Lerzan Mutlu, herkesi şaşkına çeviriyor. Örneğin, ünlü şarkıcı İrem Derici’yle yaşadığı gürültü kavgası hala akıllarda!

Çareyi Instagram’da Aradı

İrem Derici Lerzan Mutlu

Son dönemin en ilginç magazin olaylarından birisi de Lerzan Mutlu ve İrem Derici arasında yaşandı. Kırk yıl düşünsek yan yana koymayacağımız ikilinin komşu olduğu ve büyük problemler yaşadıkları ortaya çıktı. Lerzan Mutlu, bir gece yarısı kalkıp komşusu İrem Derici’yi şikayet eden onlarca Instagram story’si attı. Çünkü İrem Derici partilemeyi ve gümbür gümbür müzik dinlemeyi çok seven, gürültücü bir komşuydu! İrem Derici daha sonra özür dilese de, ikili sık sık bu konuda magazin muhabirleri aracılığıyla atışmaya devam ediyor. Üstelik, Lerzan Mutlu’nun foyasını ortaya çıkardığı tek kişi İrem Derici değil!

Kime Taş Attı?

Seda Sayan

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmesi ünlüler camiasını da yasa boğdu. Ama Alişan’ın yakın çevresinin yaptıkları da bir hayli tartışma konusu oldu. Alişan’ın kankası Demet Akalın’ın konserlere devam etmesi ve Bodrum’da kalması çok konuşuldu. Öte yandan, Seda Sayan’ın Alişan’ın acısı nedeniyle konserlerini ertelemesi de bir o kadar ses getirdi. Bombayı patlatan ise Lerzan Mutlu oldu! Bir taziyeye bile gelmeyen isimlerin ölüm üzerinden reklam yaptığını ve sahtekar olduğunu söyleyerek okları Seda Sayan’a yöneltti. Seda Sayan da “Konser iptal etmedim” açıklamasını yapmak zorunda kaldı!

“Oscarlık”

Lerzan Mutlu story

Lerzan Mutlu’nun bugünkü hedefi yine sahte kahramanlardı. Malum, birkaç gündür devam eden orman yangınları, ünlüler camiasında da bir paniğe yol açtı. Herkes yardım kampanyaları ve fidan bağışı için seferber oldu. Bazıları da gözleri dolu dolu videolar çekerek show yaptı. Lerzan Mutlu da bu showu yapan isimleri hedef aldı: “Bugün de bazı story’lerde yine ülke yanarken içi boş kahramanlıklar izledik, şükür! Burada ağlıyor bazıları… Aynı kişi WhatsApp’ta tatil story’si! Allah eksikliğinizi göstermesin, gerçekten Oscarlıksınız. Gerçek icraat yapanlar helal!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz