Murat Boz Hayranlarına Kötü Haber: Sevilen Şarkıcı Instagram’da Koronavirüs Testinin Pozitif Çıktığını Açıkladı!

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Murat Boz Hayranlarına Kötü Haber: Sevilen Şarkıcı Instagram’da Koronavirüs Testinin Pozitif Çıktığını Açıkladı!

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, bugün Instagram hesabından Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayınca ortalık karıştı! Sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan yakışıklı şarkıcı herkesi uyarmaktan da geri durmadı. Neredeyse her gün en az bir ünlünün Koronavirüs testinin pozitif olduğunu öğrendiğimiz bugünlerde; hepimiz çok daha dikkatli olmak zorundayız!

Murat Boz

Günlük Vaka Sayısı 50 Bin!

Ülkecek bir yılı aşkındır Koronavirüs pandemisiyle savaşmaya ve evlerimizden çıkmamaya özen gösteriyoruz. Ancak havaların ısınmasıyla birlikte bir yıldır evlerinden çıkamayan pek çok kişi Koronavirüs yokmuşçasına dışarılarda, kafelerde ve açık alanlarda gezmeye başlayınca yavaş yavaş aşağıya inen günlük vaka sayısı tekrardan 50 binleri bulmaya başladı.

blank

Özellikle de önceki haftalarda Koronavirüs kısıtlamalarının gevşetilmesi ve virüsün mutasyona uğrayarak daha da bulaşıcı hale gelmesi hepimiz aleyhine oldu. Bugünlerde Ramazan ayında “tam kapanma” konusu gündeme gelmiş olsa da; bakalım önümüzdeki günler bize neler getirecek? Hep beraber bekleyip göreceğiz. Tabii günlük 50 bin vakanın konuşulduğu bir ülkede ünlü sanatçılardan da arka arkaya “pozitif” açıklamaları gelmeye başladı.

blank

Murat Boz Pozitif Olduğunu Açıkladı!

Pek çok dizi seti Koronavirüs sebebiyle ertelenmeye başladı. Hatta bu yüzden erken sezon finaline giden yapımlar bile var. Geçtiğimiz hafta Arka Sokaklar ve Masumlar Apartmanı; bir hafta çekimlere ara vermek zorunda kaldı. Bugün ise yine ünlüler camiasından pozitif haberi aldık. Sevilen şarkıcı Murat Boz; hakkında çıkan “Koronavirüs testi pozitif” iddialarını kabul ederek Instagram’dan bir açıklama yayınladı.

Murat Boz açıklama

Önceki haftalarda “Sevgilim” isimli yeni şarkısını sevenleriyle buluşturan Murat Boz Koronavirüs testinin pozitif çıktığını şu açıklama ile takipçilerine duyurdu; “Herkese selam, Covid-19 pozitif olduğuma dair haberler ne yazık ki doğru. Bugün karantinanın 4. gününde evimde dinleniyorum, durumum iyi. Lütfen önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” Murat Boz’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz