Ah Şeyma Hani Yalandı? Magazincilere Ateş Püsküren Şeyma Subaşı Hamilelik Haberini Duyurduğu Gibi Pişman Oldu!

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Ah Şeyma Hani Yalandı? Magazincilere Ateş Püsküren Şeyma Subaşı Hamilelik Haberini Duyurduğu Gibi Pişman Oldu!

Instagram’ın güzel fenomenlerinden Şeyma Subaşı hakkında hamilelik haberlerini aldı başını gitti. Her defasında magazincilere ateş püsküren ve yalan haber yaptıklarını iddia eden Şeyma Subaşı, bugün Instagram hesabından İngilizce bir açıklama yaparak hamile olduğunu cümle aleme duyurmuş oldu. Ancak güzelimiz bu açıklamadan pişman olmuş olacak ki; storysini anında sildi!

Önce Yalanladı..

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, milli eniştemiz Meedo ile evleneceğini duyurduğundan beri hamilelik iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Bu iddialara yanıt vermekten geri durmayan güzelimiz; “‘Bu Şeyma bizimle kafa buluyor arkadaşlar. Hadi yarın bir daha girelim!’ Ama merak ettiğim bir şey var. Acaba sizin adımı yazıp haber yapıp tıklanma sayısı mı? Yoksa benim 4 milyondan fazla izlenen story sayım mı?” demişti. Hatta bununla yetinmeyip yemeğini paylaşarak; “Sonra karnım falan çıkar aman Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar. Bi de yarın büyük parti düzenliyorum Ibiza’da evimizde bir gün hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimde değil mi?” sözleriyle Türk magazincilerine ateş püskürmüştü.

blank

Şeyma Subaşı Haberi Doğruladı!

Ancak bütün bu yalanlamalardan sonra Şeyma Subaşı’dan bugün şaşırtıcı bir atak geldi! Ünlü güzelimiz İngilizce bir açıklama yayınlayarak hamile olduğunu ve düğünün ertelendiğini duyurdu. Ancak sonradan pişman olmuş olacak ki anında açıklamasını kaldırdı. Storyler silinir, ekran görüntüleri silinmez Şeyma; “Dünyadaki tüm arkadaşlarıma ve aileme! Son zamanlardaki tüm söylentileri doğrulamayı ve hamile olduğumu söylemeliyim. Dürüst olmak gerekirse, evlenmek için acele etmemizin nedeni buydu. Acele etmeye gerek olmadığına karar verdik, birbirimizi seviyor ve saygı duyuyoruz. Bu yüzden şimdilik kutlamamızı ertelemek ve hamileliğin tadını çıkarmaya odaklanmak istiyorum… Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Olacaklar için çok heyecanlıyım. Teşekkürler!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz