TV Kanallarının “Müzik” Furyası Devam Ediyor: İbrahim Tatlıses, Hakan Altun ve Sibel Can’dan Sonra Volkan Konak!

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

TV Kanallarının “Müzik” Furyası Devam Ediyor: İbrahim Tatlıses, Hakan Altun ve Sibel Can’dan Sonra Volkan Konak!

Televizyon kanallarında ara ara popülerleşen bazı programlar oluyor. Bir dönem evlilik programları popülerken, bir dönem yarışma programaları alıp başını gitmişti! Herhangi bir kanalda yayınlanan ve başarılı sonuç alan programlar; genellikle diğer kanallar tarafından ufak format değişikliği ile kopyalanıyor. Geçmişte bu tarz uygulamalara pek çok kez şahit olduk! Yemek yarışmaları, evlilik programları, müzik yarışmaları, moda programları…

Programlar bir kere popüler olunca klonlanmış gibi her yerde aynı programları izlemek zorunda kalıyoruz. Son dönemin yükselen yıldızı ise müzik programları! İbrahim Tatlıses’in yıllar sonra tekrar başlayan İbo Show’uyla ateşlenen bu “müzik” furyası başarılı olunca; Kanal D tarafından Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can üçlüsü “Şarkılar Bizi Söyler” isimli programda boy göstermeye başladı. Hatta Hakan Altun ve Sibel Can’ın programında sadece konsept İbo Show’la aynı değil; bazı bölümlerde gelen konuklar bile aynı!

Star TV’de Volkan Konak Rüzgarı!

Bu arada, geçtiğimiz aylarda Hakan Altun’un; Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programına katılmamak için “Müziği bıraktım!” yalanını söylemesinden sonra; Kanal D’de Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can’la müzik programına başlaması da ayrı bir ironi konusu oldu orası ayrı! Sibel Can ve Hakan Altun’un müzik programı reytinglerde yapımcıların yüzünü güldürüyor mu bilinmez. Ancak İbrahim Tatlıses’in İbo Show’u yıllar sonra yeniden ekrana gelmeye başlayınca; reytinglerde başarılıyor oluyor. Hatta yapımcılar İbo Show’un başarısından o kadar memnun kaldılar ki; İbrahim Tatlıses’e bir jip hediye ettiler!

Bugün ise Star TV’de yeni bir müzik programının haberini aldık! Ünlü şarkıcı Volkan Konak da Star TV’de yayınlanacak olan “Kuzeyin Oğlu Volkan Konak” programında izleyicileri Karadeniz şarkılarıyla doyuracak. Bir dönemin sevilen programı bugünlerde geri dönmeye hazırlanıyor. Müzik programının yayın tarihi henüz belirlenmemiş olsa da; Star TV, ilk tanıtımını Youtube hesabından yayınladı bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz