Güzel Oyuncu Fahriye Evcen’in Yeni Pozu Instagram’ı Yaktı Geçti: Takipçilerinden Like Yağmuru Geldi!

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Güzel Oyuncu Fahriye Evcen’in Yeni Pozu Instagram’ı Yaktı Geçti: Takipçilerinden Like Yağmuru Geldi!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyanın ve magazincilerin göz bebeği olmaya devam ediyor! Her Instagram paylaşımıyla gündem olmayı başaran Fahriye Evcen; bugün paylaştığı fotoğraf ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı! Duru güzelliği ve fiziğiyle Instagram kullanıcılarını adeta büyüleyen güzel oyuncunun paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde binlerce like almayı başardı!

Fahriye Evcen

Özçivit Ailesi!

Bildiğiniz gibi “Kuruluş Osman” dizisinde Osman Bey karakterini canlandıran Burak Özçivit’in dizi başarısı Türkiye’yi aştı! 30’dan fazla ülkede gösterime giren dizi; özellikle Orta Doğu ve Batı Afrika’yı yakıp yıkmaya devam ediyor. Yakışıklı oyuncunun bu kadar başarılı olmasındaki sebeplerden biri de; eşi Fahriye Evcen!

Fahriye Evcen

2017 yılında hayatlarını birleştiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti; tüm Türkiye’nin en sevdiği ailelerden biri haline geldi! Evlendikten sonra televizyon ekranlarında ya da beyazperde de Fahriye Evcen’i göremiyoruz. Kendisini ailesine ve özellikle de 2019 yılında dünyaya gelen oğlu Karan’a adayan Fahriye Evcen; bu süre zarfında hem ailesiyle ve oğluyla yakından ilgilendi hem de kısa süre içinde hamilelik kilolarından kurtularak eski fiziğine kavuştu!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen’in Güzelliği Ortalığı Yıktı!

Şu sıralar sadece bir kozmetik markasının reklam yüzü olan Fahriye Evcen, sık sık Instagram hesabında reklam yüzü olduğu markanın ürünlerini paylaşmaktan geri durmuyor. Önceki haftalarda bir alışveriş merkezinde eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan’la muhabirlere yakalanan Fahriye Evcen, içine sinen bir proje olursa yeniden setlere döneceğini açıkladı! Fahriye Evcen’in bir diziyle anlaştığı haberleri gündemi bir süre meşgul etmiş olsa da; bu iddia üzerinden aylar geçmesine rağmen güzel oyuncudan ya da söz konusu olan yapımdan resmi bir açıklama gelmedi!

Umarız Fahriye Evcen en yakın zamanda içine sinen bir projeye dahil olur da; doya doya güzelliğini izleme şansına sahip oluruz! Ama o gün gelene kadar güzel oyuncunun Instagram paylaşımlarıyla yetinmek zorunda kalacağız. Hatta bugün Instagram hesabından yeni bir fotoğraf paylaşan Fahriye Evcen; yine tarzı ve güzelliğiyle farkını ortaya koydu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz