Neslihan Atagül Yurt Dışında: Güney Amerika’da “Hola USA” Dergisine Kapak Olan Güzel Oyuncu İspanyolca Konuştu!

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Neslihan Atagül Yurt Dışında: Güney Amerika’da “Hola USA” Dergisine Kapak Olan Güzel Oyuncu İspanyolca Konuştu!

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldıktan sonra bir süre inzivaya çekildi. Instagram hesabından sık sık sağlık durumunu bizlerle paylaşan güzel oyuncunun ünü Türkiye sınırlarını aştı!

Neslihan Atagül

Güney Amerika’nın “Hola USA” isimli dergisinin Mart ayı kapağı olacak olan Neslihan Atagül, Güney Amerika’daki sevenlerine İspanyolca seslendi! Geçtiğimiz Kasım ayında global projelerde yer almak istediğini söyleyen Neslihan Atagül’ün yurt dışındaki ilk yabancı dergi röportajını sabırsızlıkla bekliyoruz!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül Her Gün Daha İyiye Gidiyor!

Bildiğiniz gibi “Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığıyla savaşan Neslihan Atagül; yoğun dizi temposuna ayak uyduramamış ve Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Hal böyle olunca Sefirin Kızı dizisine alelacele yeni bir başrol karakter dahil edilmek zorunda kalındı. Bu isim ise “Mavi” karakteriyle güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu.

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Ancak Tuba Büyüküstün’ün diziye dahil edilmesi reytinglerde istenilen başarıya ulaşılmasını sağlayamadı. Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi isimlerin de diziden ayrılmasıyla birlikte seyirci kaybetmeye devam eden Sefirin Kızı dizisi reytinglerde ilk ona bile giremezken; sağlık sorunları yüzünden diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül’ün yükselişi devam ediyor. Hem de bu yükseliş sadece Türkiye’de değil; yurt dışında yaşanıyor!

Neslihan atagül

Güney Amerika’daki Dergide Neslihan Atagül Var!

İyileşme sürecine evinde devam eden Neslihan Atagül; bu süre zarfında boş durmak yerine “Hadsiz” isimli bir dergi çıkartmaya başladı. Bu derginin tanıtımları ise yine Neslihan Atagül’e aitti.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Ancak “Hadsiz” dergisinden “Hola USA” isimli dergiye transfer olan güzel oyuncu; her fırsatta yurt dışında da projelerde yer almayı istediğini dile getiriyordu. Hal böyle olunca Neslihan Atagül’ün hayalleri gerçek oldu ve ilk yurt dışı projesi Güney Amerika’dan geldi.

“Hola USA” isimli dergine röportaj veren Neslihan Atagül; yabancı hayranları için İspanyolca bir giriş yapmayı da ihmal etmedi! Bu arada Neslihan Atagül’ün güzelliğine ve İspanyolcasına da hayran kaldık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz