Acun Ilıcalı Basketbol Potasına “Kendine Has” Stiliyle Profesyonel Futbolculara Taş Çıkaracak Bir Vuruş Yaptı!

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Acun Ilıcalı Basketbol Potasına “Kendine Has” Stiliyle Profesyonel Futbolculara Taş Çıkaracak Bir Vuruş Yaptı!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı bugün yaptığı Instagram paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Bugünlerde Survivor çekimleri için Dominik – İstanbul arası mekik dokuyan Acun Ilıcalı, hem Survivor’ı sunuyor hem de Exxen’de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap yarışmasını sunuyor.

Acun Ilıcalı

Bu koşuşturma içinde eğlenmeyi de ihmal etmeyen Acun Ilıcalı, dün akşam TV8’de ekrana gelen Survivor’ın yeni bölümünde; uzaktan çektiği bir şutla basketbol potasına topu gönderiyor. Ardından alkış kıyamet!

Acun Ilıcalı

Atışları Özellikle Çok Seviyorlar!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın ekibi, başta Esat Yontunç olmak üzere bütün Survivor parkurlarını bizzat deniyor. Bu deneme bazen kontrol amaçlı olurken bazen de eğlenmek için yapılıyor. Özellikle de parkurların sonundaki atışları sık sık Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç kendileri deniyorlar.

Acun Ilıcalı

Hatta her Survivor’ın final bölümünde, bu eğlenceli anlar montajlanarak izleyicilere sunuluyor. Bizler de bu sayede; hem Acun Ilıcalı’nın hem de Esat Yontunç’un ne kadar kabiliyetli ve yetenekli insanlar olduğunu bir kez daha anlamış oluyoruz. Eee kolay değil, bu kadar uzuuun yıllardır Survivor’ı organize edince; atışların kompetanı olup çıktı ikisi de!

Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç

Dün akşam ise özellikle Acun Ilıcalı’nın atış konusundaki üstün yeteneğini bir kez daha görmüş olduk! Acun Bey, o nasıl atıştı öyle?

Profesyonel Futbolculara Taş Çıkartıyor!

Dün akşam TV8’de yine bir Survivor klasiği olan basketbol oyunu oynandı. Ancak normal hayattakinden biraz daha farklı elbette. İkişer kişiyle oynanan bu oyun izleyenlere seyir zevki yaşattı. Ancak Yarışmacıların elleriyle bile atarken zorlandıkları bu atışı; Acun Ilıcalı “Atış öyle olmaz böyle olur!” dercesine ayağıyla atması herkesi şaşırttı!

Acun Ilıcalı’nın kendisi bile bu atışa şaşırınca Instagram hesabından “Denersen başarırsın, önemli olan deneme cesareti..” açıklamasıyla paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Yorumlarda ise Acun Ilıcalı’ya tebrik mesajları yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz