“Ergen Annesi” Nurgül Yeşilçay Oğlu Osman Nejat’la Böyle Form Tutuyor: “Günlük sporumuzu da yaptık şükür”

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

“Ergen Annesi” Nurgül Yeşilçay Oğlu Osman Nejat’la Böyle Form Tutuyor: “Günlük sporumuzu da yaptık şükür”

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, oğlu Osman Nejat’la olan paylaşımlarına devam ediyor. Ana oğul dans ederken çekilen videoları takipçilerini çok güldürdü.

Nurgül Yeşilçay

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, çoktan “usta oyuncu” unvanını hak etti. Henüz bir üniversite öğrencisiyken “İkinci Bahar”da Türkan Şoray’ın kızını oynamasıyla başlayan kariyeri ödüllerle ve başarılarla dolu. Ama esprili ve deli dolu halleriyle “Star dediğin ölçülü olur” kalıbını kırmaya devam ediyor!

Nurgül Yeşilçay Osman Nejat Özer

Bu konudaki en büyük destekçisi de oğlu Osman Nejat. Nurgül Yeşilçay’ın Cem Özer’le olan evliliğinde dünyaya gelen Osman Nejat artık 15 yaşında bir delikanlı! Nurgül Yeşilçay da sık sık “ergen” oğluyla ilgili paylaşımlar yapıyor.

“Ergen Anası” Nurgül Yeşilçay!

Nurgül Yeşilçay, oğlunun yanaklarını mıncıkladığı pozu “Anayım ben ana” diye paylaşınca takipçilerini çok güldürmüştü.

Sanırsın karanlık odada çiğ etle besledim” paylaşımı da epey ses getirdi!

Söz konusu Nurgül Yeşilçay olunca “kutsal analık” pozları yerine ergenlerle ve kendisiyle alay eden pozlar görmemiz çok normal. Profilinde buna benzer onlarca fotoğraf görebilirsiniz!

Neyse ki, dün Osman Nejat’ın sinirli pozları yerine anne oğulun keyifli hallerini görme fırsatı bulduk.

Spor Dediğin Böyle Olur!

Görülen o ki, Nurgül Yeşilçay da formunu dansa borçlu olan isimlerdenmiş. Bu danslarda ona eşlik eden de genelde oğlu Osman Nejat’mış!

Günlük sporumuzu da yaptık şükür” diyen ana oğul çok keyifli görünüyor. Umarız, Nurgül Yeşilçay’ın çekirdek ailesiyle olan bu mutluluğu hiç bozulmaz. Osman Nejat da sakin ve neşeli bir ergen olarak hayatına devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz