Bir Krizi Daha Atlattılar! Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Barıştıklarını Instagram’dan İlan Etti

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Bir Krizi Daha Atlattılar! Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Barıştıklarını Instagram’dan İlan Etti

Ünlü oyuncu Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’in sosyal medyadaki halleri takipçilerinin kafasını karıştırmaya devam ediyor. İki gün önce birbirlerini takip etmeyi bırakan ikili, şimdi de barışmış gibi görünüyor.

Eda Ece

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, entrika dolu bir dizinin komedi unsuru olarak gönülleri fethetti. Gerçek hayatında da son derece komik biri olan Eda Ece, sosyal medyada da mizaha doymuyor. Hal böyle olunca, sosyal medyadaki takipçi sayısı da gitgide artıyor!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Eda Ece’nin hayranları oyuncunun sadece esprilerini değil, özel hayatını da yakından takip ediyor. Ünlü oyuncu, uzun süredir Anadolu Efes takımında oynayan milli basketbolcu Buğrahan Tuncer ile beraber. Çıkan haberlere bakarsak, bu çift ailelerinden de arkadaşlarından da onay almış gibi görünüyor. Ama çıkan başka haberler de bu ilişkinin ne kadar sancılı olduğunu gösteriyor!

Bir Dargın Bir Barışık!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, “Yasak Elma”nın başladığı günlerden beri beraber. Ama neredeyse 3 yılı bulan bu ilişki epey fırtınalı! İkili, sık sık ayrılık ve kavga haberleriyle gündeme geliyor. İlk ciddi kopuşu da karantina döneminde yaşamışlardı. Sürekli dip dibe olmanın ve hastalık kaygısının yıprattığı çiftlerden biri de onlardı!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Ama bu ayrılık çok uzun sürmedi. Sorunlarını çözen çift tekrar bir araya geldi ve 2020 yazını güle oynaya Bodrum’da geçirdi. Ancak yaz sonunda bir ayrılık haberi daha geldi. Karantina ve iş yoğunluğu bu çifte yaramıyor anlaşılan! Neyse ki bu ayrılık da aşkı bitirmedi.

Tekrar Bir Aradalar!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Buğrahan Tuncer, geçen kasım ayında sevgilisinin gönlünü aldı ve ikili barıştı. Hatta Eda Ece’nin Ulus’ta aldığı evde beraber yaşamaya başladıkları konuşulmaya başladı. Ancak Eda Ece’nin açıklamalarından ve sosyal medyada olanlardan sonra bunun doğru olmadığını anladık. Sular hala durulmamıştı!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Eda Ece, birkaç gün önce muhabirlere “Ben evli değilim ve kendi evimde yaşıyorum. Böyle şeyler yok” diyerek sevgilisiyle beraber yaşadığı iddialarını yalanladı. Aynı gün hayli duygusal bir Instagram paylaşımı yapan Eda Ece, gönderiyi yorumlara kapadı. Hayranları neler olduğunu merak ederken çiftin yeni bir kriz yaşadığını ortaya çıkardı. Eda Ece ve Buğrahan Tuncer birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı.

Neyse ki bu kriz çok çabuk çözüldü. Eda Ece’nin bugün paylaştığı fotoğrafa ilk yorum yapanlardan biri Buğrahan Tuncer’di. Bu durum Eda Ece’nin hayranlarını sevindirse de isyan edenler de vardı!

“Yorulmadınız mı?”

Eda Ece, bugün Instagram’da epey havalı bir fotoğraf paylaştı. Tabii ki bu paylaşım anında binlerce yorum ve beğeni aldı. Ama en dikkat çeken şey Buğrahan Tuncer’in yorumu oldu!

Buğrahan Tuncer ve Eda Ece, yaptıkları yorumlarla ayrılmadıklarını ve krizi çözdüklerini dosta düşmana ilan etti! Eda Ece’nin hayranları duruma sevinse de ikilinin sürekli ayrılıp barışmasından sıkılanlar da vardı. Hatta Buğrahan Tuncer’i tehdit edenler de oldu!

Eda Ece Instagram

Ne diyelim, bu çiftin yaşadığı krizleri anlamak zor! Umarız, artık daha mutlu ve sakin bir ilişkileri olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz