TikTok Faciasında Sular Durulmuyor! Cem Yılmaz’dan Demet Akalın’a Salvolar: “Kemal daha az kaybettirmişti!”

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

TikTok Faciasında Sular Durulmuyor! Cem Yılmaz’dan Demet Akalın’a Salvolar: “Kemal daha az kaybettirmişti!”

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, şarkıcı Demet Akalın’a çocuğuyla ilgili göndermeler yapmaya devam ediyor. Daha önce özel öğretmen konusunda atışan ikili, şimdi de TikTok meselesinde karşı karşıya!

Demet Akalın Hira

Son günlerin en ses getiren olaylarından biri, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın yaşadığı TikTok faciasıydı. Malum, Hira sosyal medyaya bayılıyor, özellikle de TikTok’a. Daha 7 yaşında olmasına rağmen kendi hesabı ve Demet Akalın’ın doğruladığına göre haftada 89 TL harcama limiti var! Sık sık TikTok’a video çeken Hira, beğeniler istediği gibi olmayınca da çok üzülüyor ve öfkeleniyor. Demet Akalın da kızının üzülmesine dayanamadığı için reklamını yapıyor!

Yetmiyor, eve Hira’nın en sevdiği TikTok fenomenlerini topluyor. Henüz 7 yaşında bir çocuğun TikTok’la bu kadar içli dışlı olması çok eleştiriliyordu. İki hafta kadar önce eleştirenlere yeni bir malzeme çıktı. Hira, annesi evde yokken sevdiği bir fenomene hediyeler göndermişti. Ama hediyelerin ücretini bilmiyordu. Annesinin kartından tam 7 bin TL çekildiğini öğrenince de yıkıldı! Demet Akalın da kızının hediyeler yolladığı Özgür Balakar’a “Soyguncu” dedi ve parasının peşine düştü. Neyse ki, Apple parayı geri verdi!

İnternetten Hiç Anlamıyormuş

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı olayın ardından, “Veli olarak tabii ki suçumuz var. Hiç anlamadığım için kartı oraya tanımlamışım. Orada onun limiti oluyormuş, bilmem ne düğmelerine basıyormuşsun. Ben de yeni öğrendim. İnternetten hiç anlamıyorum zaten” dedi. Keşke anlamadığı sulara kızını bu kadar sokmasaydı! Her neyse, sonunda TikTok olayı kapandı derken, beklenmedik bir isim bu olayı diline doladı.

Cem Yılmaz’dan Demet Akalın’a Salvo

Cem Yılmaz

Usta komedyen Cem Yılmaz, stand-up gösterilerine kaldığı yerden devam etmeye başladı. Zorlu PSM’de yaptığı gösterilerinden birinde Demet Akalın’ın yaşadığı TikTok faciasına da değindi. Zamanında benzer bir olayı oğlu Kemal’le yaşayan Cem Yılmaz, “Demet Akalın’ın kızı Hira 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş” sözleriyle sönen volkanı yeniden alevlendirebilir!

Öğretmen Meselesinde de Atışmışlardı

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Geçtiğimiz eylül ayında okullar açılınca herkesi bir telaş aldı. Pandemide nitelikli eğitim nasıl olacaktı? Neyse ki, Demet Akalın bir yolunu buldu. Gerekirse özel bir hocayla yan evi sınıf yapacağını söyleyen ünlü şarkıcı bunu yapamadı. Arkadaşları taşındığı için tek başına “maaşlı ve sigortalı bir öğretmen” tutmak zorunda kaldığını söyledi. Allah bilir bu öğretmen yemek de yiyordur!

Her neyse, bu özel öğretmen meselesi o günlerde Cem Yılmaz’a da soruldu. Cevabı çok netti: “Türkiye’de çocuklar nasıl eğitim alıyorsa Kemal da öyle olacak. Onlar bazı ünlüler. Biz normal insanlarız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz