Aleyna Tilki’nin Reklam Anlaşmasından Alacağı Parayı Duyduğunuzda Şok Geçireceksiniz! Asgari Ücretin 600 Katı!

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Aleyna Tilki’nin Reklam Anlaşmasından Alacağı Parayı Duyduğunuzda Şok Geçireceksiniz! Asgari Ücretin 600 Katı!

Müzik piyasasına adım attığı günden beri çok konuşulan Aleyna Tilki, her açıklaması ve hareketi ile olay yaratmayı başarıyor! Son zamanlarda yeni reklam anlaşması ile anılan Aleyna Tilki’nin alacağı ücret ise dudakları uçuklatacak cinsten!

Şarkıcılıktan Sonra Reklam Yıldızı Oldu!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, 2018 yılında bir jean markası ile reklemlarında oynamak üzere anlaşmış ve bu anlaşmadan 2 milyon TL gelir elde etmişti. Gayrimenkul sektörüne yatırım yaptığı söylenen Tilki ‘Para annemde duruyor, benim hesabıma harçlık yatıyor.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Reklam Teklifleri Yağmaya Devam Etti!

blank

İlk reklam anlaşması ile başarıya ulaşan genç şarkıcı Aleyna Tilki’ye reklam teklifleri yağmaya devam etti. ‘Benim Masalım’ isimli şarkısı ve göz kamaştıran güzelliği ile dondurma reklamına hayat veren Tilki’nin, bu anlaşmadan ise 1 milyon 500 bin TL kazandığı öne sürüldü. Bu reklam filminden sonra, gayrimenkule yatırım yaptığı bilinen ünlü şarkıcı, annesi ve kız kardeşi ile oturmak için Çengelköy’de boğaz manzaralı bir daire satın aldı.

Parfüm Reklamını Reddetti!

blank

Her reklam filmi ile bir basamak daha yükselen Aleyna Tilki, bir parfüm firmasından gelen teklifi ise reddetti. Gözünü yükseklere diken şarkıcı teklifi, ‘Eğer bir gün Tarkan ya da Ajda Pekkan bir parfüm reklamında oynarsa bu konuyu o zaman düşünebilirim’ şeklinde yanıtladı.

Yeni Reklam Anlaşmasından Alacağı Ücret Dudak Uçuklattı!

blank

Her reklam anlaşması ile gündeme gelen ve aldığı para çok konuşulan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, son olarak bir meyve suyu markası ile anlaştı. Genç şarkıcının yeni reklam anlaşmasından 1 milyon 700 bin TL kazanacağı iddia edildi. Başarısı gözlerden kaçmayan Tilki, yeni projeleri ve elde ettiği gelir ile daha çok konuşulacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Mahmut 25 Nisan 2021

aşkım

Nur 25 Nisan 2021

Bu dünyanın adaleti cidden yok tek diyeceğim bu

Yorum Yaz