Nisa Bölükbaşı Instagram Hesabını Geri Açtı! Bir Storyle Neden Kapattığını Açıklıyor: “Son günlerde…”

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Nisa Bölükbaşı Instagram Hesabını Geri Açtı! Bir Storyle Neden Kapattığını Açıklıyor: “Son günlerde…”

Son günlerin olay çifti Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı tarafından yeni haberler var. Sosyal medyadan yayılan haberlerden sonra çift inzivaya çekilmişti. Öpüşme videosundan sonra bazı gelişmeler daha oldu. Nisa Bölükbaşı da neden sahalarda olmadığını açıklıyor.

Sosyal medyaya sızdırılan öpüşme videosundan sonra Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı çiftinin Instagram hesaplarına ulaşamamıştık. Herkes haberlerden dolayı olduğunu düşünmüştü. Sonrasında hesaplarını geri açan çift tarafında farklı gelişmeler oldu. Nisa ise tekrar Instagram hesabını kapattı. Buna yaptığı açıklama ise çok klişe!

Survivor Kadrosunda Yer Alacaktı

Acun Ilıcalı, kurduğu Exxen platformu üzerinden Survivor’da yarışacak olan yarışmacı kadrosunu teker teker yayınlıyordu. Daha önce Nisa Bölükbaşı’nın da Sürpriz Survivor Projesi kadrosunda yer alması düşünülmüştü.

Dün itibariyle Exxen platformunda yayınlanan habere göre Nisa Bölükbaşı’nın kadrodan çıkarıldığı duyuruldu. Acaba son dönemlerdeki haberlerden dolayı mı diye düşünmüyor değiliz!

Ayrılık Haberi Geldi!

Öpüşme videosundan mıdır yoksa başka sebepten midir bilinmez, Nisa Bölükbaşı Acun Medya ekibinden olumlu sonucu alamamıştı. Dün bu haberi alan Nisa, bugün sabah saatlerinde Instagram hesabını tekrar kapattı.

Sonrasında Murat Barış Yağcı ile yaşadığı ilişkinin içindeki problemlerden dolayı ayrıldıkları haberi yayılmaya başladı.

Aynı Tweet’i Paylaştılar

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı çiftinin ayrılık haberleri henüz duyulmamıştı. Twitter’da ikisi de aynı tweeti paylaştı. Tweet ise şöyle:

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Birkaç saat önce nasıldı sonra ne oldu!

Videodan sonra sosyal medyadan gelen baskılara dayanamamış olabilirler mi? Merak konusu… Tahminimize göre Nisa Bölükbaşı Instagram hesabını da bu nedenle kapattı. Zaten sosyal medyada yayılan öpüşme videosunun kim tarafınan sızdırıldığı da hala bulunamadı.

Sahalara Geri Döndü

Olayların üzerinden sadece birkaç saat geçmişti ki Nisa kızımız Instagram hesabını geri açtı. Bir de story paylaştı ki açıklaması şöyle:

Son günlerde Instagram hesabını çalmaya çalıştıklarını iddia eden Nisa Bölükbaşı, meğer hesabını bu nedenle kapatmış. Ne derece doğrudur bilinmez ama storye eğlenceli bir ses tonuyla giriş yaparak inandırıcılığını arttırmak istediği kesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz