Cahil Cesareti Olmasa Onu Göremeyecektik! Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi Hayatına Dair Özel Detayları Anlattı

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Cahil Cesareti Olmasa Onu Göremeyecektik! Akıncı’nın Nergis’i Büşra Develi Hayatına Dair Özel Detayları Anlattı

Ünlü oyuncu Büşra Develi, ay Harper’s Bazaar dergisinin nisan sayısının kapak kızı oldu. Gizli kapaklı yaşamayı sevdiği hayatına dair de önemli açıklamalar yaptı.

Büşra Develi

Büşra Develi, son dönemde az zamanda çok yol alan isimlerden biri oldu. 2015’in star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar”la ekran serüvenine başlayan oyuncu, kendini rakiplerinden daha farklı bir yerde konumlandırmayı başardı. Onu kısa filmlerde ve sanat filmlerinde gördüğümüz de oluyor, gişe filmlerinde ya da “Akıncı” dizisinde de izleyebiliyoruz! Ama şöhrete değil sanata meraklı ve “cool” duruşu hiç değişmiyor.

Büşra Develi Şükrü Özyıldız

Ünlü oyuncu, hayatını meraklı gözlerden uzak tutmaya özen gösteriyor. Tanıtması gereken bir işi olduğunda bile onu pek ortalarda göremiyoruz! Ama bu ay bir istisna oldu ve onu Harper’s Bazaar dergisinin kapağında gördük. Röportajda da gizli tuttuğu hayatına dair ayrıntılara yer verdi.

“Cahil cesareti işte”

Büşra Develi, nitelikli işlerde yer alabilmesine ve kariyerinde geldiği noktaya şaşırmıyormuş. Bunu istediğini ve çok çaba sarf ettiğini söyleyen ünlü oyuncu için hiçbir şey sürpriz olmamış. Onun için asıl sürpriz konservatuvarı kazanmasıymış! Hayatının şokunu Mimar Sinan Üniversitesi’nde konservatuvarı kazandığı zaman yaşamış. “Konservatuvar sınavına girdiğimde hayatımda bir tane oyun izlemiştim. Benimki cahil cesaretiydi. Oraya gittiğimde 3-4 senedir hazırlanan insanları gördüm” diyen oyuncu, o dönem “cahil ama cesur” olduğunu düşünüyor. Herkesin dilindeki güzelliğiyle ilgili de özgüveni epey düşükmüş!

Üniversitede Kendine Gelmiş

Aslında, ünlü oyuncu küçükken kendisini çok güzel buluyormuş. Ama çevresindekiler öyle düşünmüyormuş! “10 yaşındayken, bir arkadaşımla hangimizin daha güzel olduğunu konuşuyoruz. O kadar eminim ki ondan güzel olduğuma, ‘Gidip birine soralım’ dedim. Bir kadın gördük, ‘Teyze, hangimiz daha güzeliz’ diye sorduk” diyen oyuncunun aldığı cevap onu çok üzmüş! Çünkü sordukları kişi, Büşra Develi’nin arkadaşı “sürmeli” olduğu için onu daha güzel bulmuş. Ünlü oyuncuya da üniversite dönemine kadar, “Sürmeli değilim. Kara kaşlı, kara gözlü değilim” diye üzülmek düşmüş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz